Привітання та побажання від 9-го класу

98 річниця проголошення Західно – Української Народної республіки!

У далекому 1918 році, це була рішуча спроба нашого народу створити на етнічних українських землях колишньої Австро-Угорської імперії власну вільну державу. Для нас створення Західноукраїнської Народної Республіки має символічне значення і свідчить про силу духу українців, волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у своїй єдиній і соборній національній державі. Дев’ятикласники вирішили провести класну годину на цю тему і переглянули цікаве відео, що відображає всі деталі цієї історичної події.

Тож вітаючи Вас, з цією значною історичною подією, бажаємо усім відчути те почуття гордості за нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину і своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам.

Слава Україні!

Подаруй щастя

20 березня святкується у світі День щастя. У рейтингу щасливих країн Україна, на жаль, майже в кінці. Цього року опустилась аж на 123 місце – між африканськими Кенією та Ганою.

Головна проблема нещастя наших жителів – це негативне сприйняття світу. Люди зосереджуються на матеріальному і забувають про прості приємні речі, які нас оточують. А хто завжди посміхається дрібницям, щасливій від однієї цукерки та ніколи довго не засмучується? Звісно, це діти. Тому ми, дев’ятикласники, вирішили провести невелику акцію «Подаруй щастя». Після класної години, де ми детально дізналися про День щастя, історію його створення, традиції святкування та «рецепти щастя», ми відвідали групу продовженого дня і кожному малюку подарували кульку та цукерку, щоб їх серця завжди були наповнені позитивними емоціями.

А вам ми радимо зайнятися улюбленою справою, бо хороші емоції ховаються в простих речах. А ще наснагу до життя подарують кімнатні рослини чи домашня тварина. Бо турбота про інших налаштовує на спокій і гармонію.

День сміху

Кожен знає, що першого квітня потрібно пожартувати над друзями, влаштувати веселий розіграш, бо в цей день святкується День сміху. Але не кожен знає історію створення цього свята та оригінальні привітання, тому в своєму дев’ятому класі ми вирішили провести класну годину на цю тему і переглянули презентацію та відео. В Україні це свято користується особливою популярністю і любов’ю з боку населення, так як наш народ нагороджено особливим почуттям гумору.

Існує наукова думка, що більшість людей на планеті неправильно дихають, через що у них з’являються проблеми зі здоров’ям. Було проведено дослідження і визнаний факт, що сміх усуває ці проблеми, він змушує дихати глибше, набирати більше повітря в легені, таким чином, поліпшуючи загальний стан здоров’я людини. Напевно, тому люди, що проживають в Одесі — найздоровіші в Україні. Як відомо, саме Одеса — «столиця гумору» в нашій країні. 1 квітня сюди приїжджають люди з усіх куточків України, щоб взяти участь в Гуморині. В цей день там панує веселощі, шум і анекдоти на кожному кроці.

Смійтеся на здоров’я!

P.S. Доречі, якщо хочете посміятися від усієї душі – почитайте книги, що пропонує віртуальна книжкова виставка “Смешнее не бывает” на бібліотечній сторінці.

Шепілова Юлія

Фото: Холод Марія

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by