Запрошуємо на онлайн зустрічі!

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Лиманської громади у межах циклу зустрічей молоді із військовослужбовцями, військовими волонтерами, військовими кореспондентами та митцями Донецької області запрошують учнів 9-11 класів на онлайн зустрічі.

13 жовтня 2022 року о 18.00 за посиланням https://meet.google.com/ojk-hiaq-twr  запрошуємо на зустріч із журналістом, волонтером, письменником, бійцем Дружківської територіальної оборони Олександром Качурою

З перших днів повномасштабного вторгнення росії журналіст та письменник з Краматорська Олександр Качура займається волонтерською діяльністю. Ризикуючи власним життям, він їздить місцями активних бойових дій, щоб доставити українським військовим та цивільним усе необхідне. Олександр продовжує займатися і письменницькою діяльністю. Нещодавно в Угорщині відбулася презентація книги «Шмаття війни. Крим», яку він написав спільно з угорською журналісткою Ільдіко Епер’єші.

14 жовтня 2022 року о 18.00 відбудеться зустріч із поетесою з Донецької області Світланою Фоменко, за посиланням  https://meet.google.com/hnd-sacu-qsk

У воєнний час поезія — також зброя. У рядках віршів наша злість на ворогів, наша впевненість в українському війську, наш біль від втрат і наша віра в перемогу. Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово — це вже частина української історії. Після нашої перемоги майбутні покоління мають пам’ятати, крізь що ми пройшли, та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою. Ми точно знаємо, що війни закінчуються, а поезія — ні.

Чекаємо Вас на зустрічах!

13 жовтня відбулася онлайн зустріч молоді з журналістом, волонтером, письменником, бійцем Дружківської територіальної оборони Олександром Качурою. Він поділився захопливими реальними історіями зі своєї волонтерської роботи, розказав про вже написані ним книги, поділився планами на свою майбутню літературну діяльність.

14 жовтня ми насолоджувалися теплим та зворушливим спілкуванням  із поетесою Світланою Фоменко. Читайте про цю зустріч в статті на нашому сайті “Поетичний альбом”

У кожній із зустрічей взяло участь близько 200 осіб. У записі зустрічі можна подивитися на фейсбук сторінці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by