І знову, нам є чим пишатись!

Підведено підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2017-2018 навчального року.

Витяги з наказу:

Найбільшу кількість дипломів отримали учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (106 балів), ЗОШ № 4 та ліцей (відповідно 45 та 43 бали).

67 гімназистів змагалися у ІІ етапі учнівських олімпіад з базових предметів із них 22 учні стали переможцями, 17 – посіли ІІ місце, 6 – ІІІ місце. Разом результат склав 106 балів.  17 гімназистів запрошено на обласний етап.

Визначений особистий рейтинг (додаток 1) учасників олімпіад, а саме:  серед  7-х  класів лідером став учень  НВК  «гімназія – ЗОШ І ступеня» Ковальов Рувим  (9 балів); серед учнів 8-х класів лідером стала учениця НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Іванисенко Аполлінарія  (9 балів); серед учнів 9-х  класів кращим став учень ліцею Саган Володимир  (17 балів);  серед учнів 10 класів –  учениця НВК  «гімназія – ЗОШ І ступеня» Шепілова Юлія  (8 балів); серед учнів 11-х  класів найбільшу кількість балів отримав випускник Тернівського НВК Друзенко Владислав  (9 балів).

Лідерами – менторами (додаток 2) стали 5 вчителів  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», які принесли закладу освіти більше 10 балів. Учениці  вчителя обслуговуючої праці НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Шепель В.Є. за результатами олімпіади з обслуговуючої праці набрали 12 балів  із максимально можливих 12 балів (4 перших місця, тобто 100% результативності та ефективності). Учні вчителя зарубіжної літератури НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Колгашевої Т.Г. за результатами участі в олімпіадах зі зарубіжної літератури, російської мови та літератури отримали 5 перших місць та одне ІІ місце та набрали у сумі 17 балів (92% ефективності зі зарубіжної літератури та 50% ефективності з російської мови та літератури). Учитель біології, екології та хімії Гайворонська Н.В. підготувала 1 переможця та 6 призерів (ІІ місце) за результатами трьох олімпіад, у сумі її учні набрали 15 балів (82% результативності з екології, 33% результативності з біології, 40% результативності з хімії). Учитель історії та правознавства Сєрокуров Д.П. підготував 3 переможців та 1 призера (ІІ місце) за результатами двох олімпіад, у сумі набрав 11 балів (42% результативності з історії, 67% результативності з права). Учитель фізики та інформатики Куковська Т.Ф. за результатами двох олімпіад підготувала  2 переможців та 3 призерів (ІІ місце) олімпіад з фізики та інформатики, у сумі її учні набрали  11балів (25% результативності з інформатики, 53% результативності з фізики).

Вітаємо вчителів та їх учнів з високими досягненнями і бажаємо перемог у наступних етапах олімпіад.

НАКАЗ  №13 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Лиманської міської ради від 09 січня 2018  року «Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів 2017-2018 навчального року»

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by