«День дублера» у ЦНАПі

День самоврядування став для учнів одинадцятого класу справді чарівним святом. Одинадцятикласники немов скористалися принадами машини часу й, оминаючи студентські роки, відчули себе діловими людьми. Центр надання адміністративних послуг нашого міста запросив нас на так званий «день дублерів», щоб на ньому ми спробували себе в ролі робітників, керівників та відвідувачів.

Зустріла учнів Лиманська міська рада святковим концертом та церемонією нагородження. Дипломами та сертифікатами були відзначені люди з різних частин міста та району за внесок у розвиток нашої громади, що, до речі, є найбільшою в Україні. Після врочистостей  керівник ЦНАПу Ройко Марина Михайлівна провела нас у конференційну залу, де продемонструвала невеличку презентацію та розповіла про історію створення центру, про розробку проекту та про досягнення перших років праці. На даний момент щодня в середньому обслуговується більше ста відвідувачів. По розповіді наш клас поділили на 3 «бригади»: робітників, відвідувачів та керівників. Робітники зайняли місця за столами в офісі, керівники, найвідповідальніші учні нашого класу, розмістилися в окремому кабінеті. Незчулися новоспечені службовці, як перед ними з’явилися відвідувачі з власними питаннями й потребами. Були вони різної вдачі. Якщо одні поводилися спокійно та стримано, то інші піднімали страшенний ґвалт. Утім робітники зі стоїчним спокоєм та усталеною посмішкою на вустах намагалися погамувати жвавий норов клієнтів, а коли не вдавалося, викликали мудрих та підготовлених керівників. Дякуючи Богу, ніхто не залишився ображеним. Учні на власному досвіді переконалися в тому, що найскладніша праця – праця з людьми.

Закінчився міні-робочий день першою зарплатнею в шоколадній валюті та заключним словом секретаря міської ради Каракуц Тетяни Юріївни, що подякувала учням НВК гімназії за небайдужість до стану речей у нашій громаді, побажала випускникам гарно здати ЗНО, успішно закінчити ВУЗи та влаштуватися на роботу (зокрема й у Лиманський ЦНАП) повними креативу та рішучості змінювати все на краще.

Фотофакт

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by