Прояв щирої турботи

Хто не знає про День святого Миколая – покровителя дітей, який відомий своїми добрими справами ?! Малий і старий знає про нього! І, думаю, таємно чекає на подарунок…

Учні одинадцятого класу другий рік поспіль цього дня відвідують діток із Центру реабілітації дітей-інвалідів, аби подарувати чарівну казку, віру в чудо, виготовлені власноруч іграшки-обереги та, як водиться, гостинці від батьків нашого класу. Так ми наслідуємо добрі вчинки Миколая, вчимося милосердя в святого. Тепла атмосфера під час виготовлення іграшок, щире бажання дорослих дітей подарувати хвилину радості діткам, які потребують особливої уваги, особисто для мене дорого коштують. Коли я дивилася на моїх парубків, поки вони шили ангелочків, щоб допомогти дівчатам, на серці було затишно від думки, що все неодмінно буде добре, бо в нас є такі чудові діти! І головне – наші діти вчаться добру і любові до людей, які більше, ніж ми, потребують їх , щоб потім передати цю традицію своїм дітям.

Сподіваюся, що хоча й короткочасне, але радісне спілкування залишить у дитячих спогадах слід щирої турботи в такий довгоочікуваний для всіх дітей День святого Миколая.

Зі святом! Ваш класний керівник

Подарунки  святого Миколая наймолодшим

День Святого Миколая – це справжнє свято казки для дітей. У цей день панує радісна атмосфера очікуваного дива. Cаме таке яскраве та веселе свято провели учні 11 класу для учнів 1 класу. Під керівництвом класного керівника Черненко Ю.І. ми завітали до найменших учнів нашої гімназії, у образі Святого Миколая виступав Вітя Гамаюнов, ангелами були Катя Каракуц та Маша Черкашина, роль чортика стала дебютом Вови Гайворонського, а зірочок зіграли Настя Петрик та Поліна Горюшко.  Дивовижно правильні відповіді, «ліс» рук  причарували нас  своєю безпосередністю та щастям засяяли очі малят – диво сталося – Миколай прийшов до діток із повним мішком подарунків! Звичайно, дива не сталося б без люблячих матусь та татусів, але диво має бути дивом!

01

02

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by