Дайджест 9 класу

«Святкові читання до ювілея поета Лиманщини – В.А.Дубини»

  Після складного навчального дня, дев’ятикласникам запропонували відвідати літературний вечір присвячений 80-річчю В.А. Дубини. До речі, там виступали і наші однокласники: Тимченко Ксенія, Сумченко Вероніка, Катерина Сич, Гайдамака Данило і Вороніна Владлена вони читали читали вірші Василя Антоновича, а ось Тиха Дарина виконала пісню покладену на музику поета. Гості також слухали вірші, новий романс автора. Загалом, літературний вечір пройшов вдало, і всі присутні насолодилися поезією рідного письменника. У кінці вечора, виступаючим подарували поетичні збірки з підписом автора В.А.Дубини.

***

23 листопада 9 клас провів захід на тему “Твори добро”. Слухачами стали шестикласники. Наші учні, прочитавши вірші про доброту та щирість, запропонували учням 6 класу відповісти на запитання “Як стати доброю людиною?”. Діти з радістю поспілкувалися з нами а потім намалювали, яким вони бачуть добро. Ми були дуже вражені, тому й зробили маленьку виставку малюнків у їхньому класі. 

Добро

***

На цьому тижні ми продовжили інформувати учнів 6-го та 9-го класу про страшну подію-голодомор 1932-1933 років. На класних годинах було переглянуто фільм про геноцид українського народу. Учні були ознайомлені з свідченням очевидців.

Голодомор - копия

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by