Подорожуємо Європою

КТС на тему «Крокуючи Європою» було проведено сьомого грудня в десятому класі. В день класу ми вирішили краще познайомитися з країнами Європи, тож поділилися на три команди, кожна з яких представляла одну з країн обраного материка. Перша група учнів мала назву «perfetta marmellata» та представляла Італію, наступна «Еллада» познайомила нас с Грецією та «Cool guys», що обрали Великобританію.

Далі в низці конкурсів, таких як «Привіт, Європо», «Знайомтесь, країни ЄС», «Смачна перерва», «Лиман – європейське місто» тощо, учасники мали змогу представити свої країни, показати власний кругозір, навички до приготування їжі, свій креатив, фантазію та почуття гумору. Особливо всім запам’ятався конкурс-домашнє завдання «Творча Європа», де команди підготували сценки, що зображують колорит обраних держав. За підсумками підрахування балів перемогу отримала команда «Cool guys» та її капітан Орлова Діана.

Дякую всім учасникам за підготовку, а також журі: Русановій Н.В., Ломако А.К. та Боброву А.В за справедливе судійство та батьками, що прийшли на наше класне свято, не пошкодувавши власного часу.

 

Юлія Шепілова, редактор

газети «Дзеркало»

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by