Ми за безпечну зиму!

Вже почалися перші дні зимової пори, тому ми, представники десятого класу, вирішили провести інструктаж про безпеку взимку для учнів групи продовженого дня. Адже це дуже веселий час, коли можна гратися в сніжки, кататися на санчатах, лижах, ковзанах, але все це передбачає погані наслідки, якщо не знати правил поведінки.

Ми розпочали із загадок на зимову тематику, аби одразу включити малюків до роботи, потім розповіли деякі правила поведінки учнів на дорозі, на льду, під час ігр тощо. А також показали цікаві повчальні мультики. Як в завершення подарували дітям розмальовки. Тож вони залишилися в гарному настрої, вже знаючи, як поводити себе взимку, розфарбовуючи картинки на подану тематику.

Пам’ятайте, що не можна ходити біля будинків із бурульками, перебігати дорогу, ходити по водоймищах, які вкриті кригою. Якщо ж ви все таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні.
Надаючи ж допомогу людині, що провалилася під лід, ні в якому разі не можна підходити до неї стоячи, потрібно наближатися лежачи, розкинувши в сторони руки та ноги, використовуючи дошки або інші предмети, які є під руками. Лежачи на одному з таких предметів, закріплених мотузкою на березі або на твердому льоду, особа, яка надає допомогу, повинна наблизитися до потерпілого на відстань, яка дозволить подати мотузку, пояс або багор.
Бережіть себе!

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by