Веселка подій у 7-А

Цей чарівний кубик!

У 7- А нове захоплення  – кубик Рубіка! Відтоді як Іванисенко Микола приніс до класу цю головоломку, кількість учнів, що навчилися збирати кубик, постійно зростає. З цієї теми було проведено класну годину, під час якої семикласники познайомилися з автором кубика та інших головоломок – Ерне Рубіком, переглянули відео з чемпіонату світу з складання кубика і, звісно, провели чемпіонат класу. Яровий Владислав склав кубик за 1 хвилину 32 секунди, а потім провів  майстер – клас.  Упевнені, що під час другого чемпіонату класу з складання кубика Рубіка, який заплановано на січень, кількість учасників буде більшою, а результати кращими.

                                   Хто розумніший?

Є питання, на які не можна дати відповіді, але люди уперто продовжують їх задавати. Це зрозуміли учні 7- А класу, які одного разу на перерві почали сперечатися про те, хто розумніший, хлопці чи дівчата. Вирішення питання перенесли на класну годину, до якої кожна з сторін повинна була підготувати аргументи на свою користь. Аргументи були вагомі: імена видатних людей, дослідження, рейтинги… Але висновку дійти так і не вдалося. Перемогла дружба між хлопцями та дівчатами.

Давайте будемо вдячними!

Чи замислювалися ви над тим, скільки кожного дня люди роблять для нас гарного та приємного? Мама приготувала смачний обід, учитель провів цікавий урок, друг допоміг з домашнім завданням… А чи завжди вони чують від нас слова подяки?  30 листопада учні 7-А класу провели в гімназії День подяки. Семикласники організували інформаційну хвилинку з історії слів «спасибі», «дякую», «благодарю», роздали гімназистам смайликі, які треба було вручити людині, якій хочеш сьогодні висловити вдячність. Також на другому поверсі встановили стенд, де можна було висловити своє «спасибі» будь-кому. До акції залучилися і учні, і вчителі. Спасибі всім, хто вміє бути вдячним!

Фото

Рости собі, ялиночко!

            Наближається Новий рік – свято, яке ми не уявляємо собі без ялинки.   Учні 7-А вирішили нагадати жителям міста про те, що треба берегти ліс. Вони розклеїли на вулицях листівки, а  також зняли відео – казку про ялинку, що хотіла жити. Святкувати можна  із штучною ялинкою: і красиво, і для природи нешкідливо!

Майстер-клас для малюків

Учні 7- А  провели майстер клас для третьокласників з виготовлення закладок для підручників. Діти навчилися робити закладку-куточок, яку потім ще й розмалювали відповідно зі своїм смаком і фантазією. Тож тепер на сторінках підручників у 3-А «живуть» веселі смайликі та кумедні звірятка.

День класу 

У перший день зими 7- А відсвяткував День класу. Уроки в цей день вели батьки: Петро Миколайович Акімов, Лілія Юріївна Рєзнікова, Ольга Валеріївна Кутя і Тетяна Анатоліївна Майорова. А після уроків, за традицією, – колективна творча справа. Цього раз за тема КТС була досить серйозною –  «Я – громадянин».

Під час привітання «Ми живемо в Україні» присутні мали змогу познайомитися з командами. Отже, у конкурсі брали участь такі колективи: «Патріоти» (капітан Ігнатенко Поліна), «Стрічка» (капітан Акімов Андрій), «БЕМС» (капітан Колесник Єлизавета), «Схід» (капітан Ковальов Рувим). Учні взяли участь у різноманітних конкурсах: показали свою обізнаність з прав та обовязків маленьких громадян України, знання історії та мови. Також вони звітували про «виїзне» завдання, під час якого вони повинні були зробити громадянський вчинок: учасники відвідали одиноку людину, провели соціальні акції. А  завершилося все піснями та танцями, адже наша Україна така весела та співуча.

Журі у складі Наталії Володимирівни Русанової, Анжеліки Костянтинівни Ломако, Вікторії Іванівни Погребняк визначили переможця. Перемогал команда «Стрічка», у складі якої були Акімов Андрій, Яровий Владислав, Горбаленко Даря, Контуді Анастасія, Сологуб Єгор, Бондаренко Павло. Але остаточна перемога все ж таки на боці творчості, натхнення і дружби.

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by