Ти у відповіді за тих, кого приручив

Класна година, присвячена Дню домашніх тварин, пройшла 29 листопада в 10 класі. Хоча офіційно це свято в Україні не відзначається, ми вирішили розповісти історію цього свята, як його відзначають в інших країнах та який саме подарунок зробити своїм улюбленцям у цей день.

Історія цього дня починається із міжнародного конгресу прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Ідея проведення подібного дня прижилася по всьому світу і в 2008 році різні заходи, присвячені цій даті, пройшли вже в 66 країнах світу.

Крім того, Всесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї. Адже за статистикою щогодини зі світу щезають 3 види тварин, щодня з лиця Землі зникають понад 70 видів фауни і флори, за 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більш ніж на третину. Тож згадайте слова мудрого Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти у відповіді за тих, кого приручив», і привітай свого улюбленця. Мабуть, ти вже знаєш смакові уподобання свого маленького друга, тоді можеш почастувати його чимось дуже смачненьким. От побачиш, як радітиме вухань-кролик свіжій морквинці, і яким вдячним буде твій Мурчик за мисочку тепленького молочка!

Редактор газети “Дзеркало”

Юлія Шепілова

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by