“Дитину треба віддано любити”

Всесвітній день дитини щорічно відзначається 20 листопада. Саме цьому святу ми, десятикласники, присвятили  загально-гімназійну лінійку. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім’ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо. Абсолютно здоровими народжуються менше третини дітей. Кожна сьома дитина виховується в неповній сім’ї. У соціально несприятливих умовах, не отримуючи необхідного виховання і освіти, проживають 6 млн підлітків. Фахівці підкреслюють, що соціальна ізоляція, у якій ростуть вихованці дитячих будинків та інтернатів, призводить до того, що у доросле життя вони входять зовсім непідготовленими. Благополучно адаптуватися до життя в суспільстві вдається лише кожному десятому вихідцю з дитячого будинку або інтернату.
У Всесвітній день дитини проходять різноманітні благодійні акції на користь дітей – їх проводять некомерційні організації, що займаються проблемами дитинства, бізнес-структури: ресторани швидкого обслуговування, агентства нерухомості, театри, музеї та інші організації та установи. Тож, щоб поринути у атмосферу цього свята ми запросили першокласників  на нашу святкову лінійку та подарували їм гарний настрій на цілий день.

Дитину треба не лише родити
І накормити, щоб вона росла.
Її потрібно віддано любити,
Щоб радість всім дитина принесла.
Не тільки мамі, татові, а й світу,
Й сама собі. Щоб з розумом жила.
Потрібно дати дітям і освіту,
І виховання, доброти й тепла
Безмежну кількість, ласки і терпіння,
Подарувати цілий світ добра.
Олена Голубmedia-share-0-02-05-4014e213ec999244efb074517b63c3dcce6ff233965c3b17c1936383c74dfca2-13f053f7-d9b4-4f85-bfb2-a65aeaaa23cc

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by