Вчимося жити разом

Вчителі початкових класів Іванисенко М.О. і Назаренко Л.А. вже другий рік працюють по освітній програмі «Вчимося жити разом». Учнів навчають спілкуванню, толерантності, шанобливого ставлення до навколишнього світу. Кожне заняття ретельно готується і проходить на високому рівні із застосуванням різноманітних освітніх та інформаційних технологій.

Переконайтеся самі…

20.11.17

Захисти ґрунти рідного краю!

3-Б продовжує роботу у напрямку захисту природи. Учні складали групові проекти, у яких доводили необхідність збереження та поліпшення родючості ґрунтів. Широко використовувалися дані з енциклопедій та газет, прислів’я, загадки, власні малюнки.

3-б

23.11.17

Урок-проект «Дружний клас»

Урок з «Основ здоров’я» у 3-А і 3-Б класі пройшов у вигляді проекту з елементами тренінгу. Діти заповнили три основні сторінки: «Справжній друг», «Вчимося взаємодіяти» та «Дружний клас». У парах та групах діти обговорювали ці поняття, під час практичної роботи проаналізували вміння взаємодіяти героїв українських народних казок. Творчі групи «Художників», «Юристів» та «Поетів» створили герб, девіз та правила класу.     Фото

Дружба

3-а

 24.11.17

Захід у дитячій бібліотеці

У минулу п’ятницю 3-Б відвідав дитячу бібліотеку. Діти розглянули дуже важливу тему спілкування та толерантності. Третьокласники розповідали вірші, співали пісень, обговорювали поведінку мультиплікаційних героїв, виконували різноманітні завдання. Наприкінці запалили вогник дружби і передавали його один одному з добрими побажаннями.

бібліотека

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by