Голодомор 1932-1933 років – Геноцид українського народу

У суботу, 24 листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору – мільйонів загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках. Голодомор був цілком свідомою політикою Сталіна щодо українського селянства, актом примусу та залякування, відповіддю на непокору та опір українців політики насильницької колективізації.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10349850-ukrajina-vshanovuye-pam-yat-zhertv-golodomoru.html

Пропонуємо і вам згадати ці трагічні події та приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». 24 листопада о 16.00 пам’ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня.

Згадуємо, пам’ятаємо, не забуваємо…

З метою поглиблення знань учнів про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховання поваги до історичного минулого свого народу, який вистояв і проніс свої традиції через різні випробування учні 8-Б класу підготували та провели  загальношкільне коло  «Людської пам’яті мости…» Під час даного заходу учні навели історичні довідки та хроніку тих страшних часів, запропонували переглянути анімаційний ролик «Голодний дух», створений студією Animagrad на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by