Урочисте відкриття та проведення І етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

9 листопада, у День української писемності та мови, гімназія долучилася до проведення І етапу престижного конкурсу знавців української мови. Одинадцятикласники розповіли присутнім, що започаткований Конкурс був  відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком,тепер Конкурс носить його ім’я.За вісімнадцять років свого проведення конкурс набув неабиякої популярності і престижу серед учнів навчальних закладів міста і давно переріс  звичайну культурну акцію, перетворившись на справжнє свято, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра. Учасники цього конкурсу плекають рідне слово, вболівають за нього. Щороку гімназисти беруть участь у Конкурсі та мають гідний результат!

У цьому навчальному році участь у конкурсі взяли понад 40 учнів 3-11 класів гімназії, що свідчить про масштабність проведення змагання, бажання дітей та підлітків удосконалювати свої знання з рідної мови, спілкуватися українською з усіма, хто тільки її розуміє, для утвердження самих себе, своєї державності. Найактивніше долучилися до Конкурсу 4-класники.

У цей же день учасники виконували творчі конкурсні завдання. Найсильніші учні, кращі знавці рідного слова будуть представляти гімназію на ІІ етапі 18 листопада. Вболіваймо за них!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by