Яскраво-відповідальний жовтень для одинадцятикласників

      Як швидко плине час! Ніби вчора ми розпочали підготовку останнього в нашому житті Першого дзвоника, потім підготовка до Дня вчителя, ми так хотіли здивувати та порадувати наших учителів, а сьогодні вже два місяці навчання позаду… Яким він буде, наш 2017-2018?  Ми чекаємо незабутніх яскравих та добрих вражень, що залишаться з нами на все життя. Адже для нас це останній навчальний рік!  Ми вирішили кожному місяцеві давати свою, власну назву, яка буде залежати від того, як ми його провели. І якщо вересень був для нас яскравим, то жовтень – яскраво –відповідальним, судіть самі.

  Моніторинг якості знань аж з чотирьох предметів – це вам не жарти! Завдання розроблені Обласним інститутом післядипломної освіти були нелегкими, але ми отримали змогу побачити, над чим треба попрацювати, які теми повторити, а які вивчити! Хіба це не відповідально?!

    Знайомство з новим гімназійним психологом Андрієм Вікторовичем  подарувало нам аж дві класні години – «Профілактика конфліктів» та «Правопорушення та юридична відповідальність». Метою другого заходу було нагадати нам, одинадцятикласникам, зміст адміністративного та кримінального правопорушення, а також про юридичну відповідальність неповнолітніх і повнолітніх осіб за скоєнні діяння чи бездіяльність. Попередні уроки з правознавства пішли тільки на користь, і тому ми були дуже активними, відповідали на будь-які запитання, моделювали різні адміністративні правопорушення й злочини, шукаючи правильне, з юридичної точки зору, рішення суду. Завдяки проведеній виховній годині одинадцятикласники переконалися в тому, що, вступаючи до дорослого життя, ми повинні думати про наслідки своїх вчинків, мати високі морально-етичні якості й займати активну життєву позицію.

   Мартюшова Богдана

    Шкільні роки — це не тільки навчання , але ще й щира дружба, незабутні свята та захоплюючі подорожі. Саме в школі ми проводимо більшість свого часу, і коли прожив однією дружньою родиною не один рік , здається, що знаєш один про одного все та навіть більше … А ось і ні!

Під час класної години «11 клас: незвідане» одинадцятикласники вирішили пройтися незвіданими стежками біографії один одного та розповісти нікому не відомі факти зі свого життя. Тепер ми знаємо один про одного все! Для повноти портрету не вистачало перевірити, в кого найширша посмішка та найдовший ніс. Отримавши заряд позитивних емоцій, кожен долучився до створення величезного серця нашого класу, залишивши побажання один одному. Класний керівник кожному з нас подарувала гороскоп на рік.

Наостанок хотілося б додати, що цей захід допоміг нам подивитися один на одного зовсім по-іншому та вкотре переконатися в тому, що ми єдина команда і що наші серця б’ються в унісон.

Настя Петрик

Звичайно ж, ми не могли не поздоровити хлопців, наших захисників, із святом – Днем захисника́ України. Для цього дівчата на годину спілкування підготували слова поздоровлень та побажань, а у подарунок  виготовили відеофільм із яскравих світлин та відео, про які хлопці і не здогадувалися!

А на останок –солодкий стіл, бо наші козаки дуже люблять поласувати!

Яскравим був виступ наших дівчаток на Осінньому балі. Краще про це розкажуть світлини.

Фотозвіт 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by