Осінні вакації 11-го

На осінніх канікулах одинадцятикласники  відвідали  славетний культурний, промисловий та науковий центр нашої батьківщини, місто Харків. Перша столиця України зустріла нас міським шумом, невблаганністю висотних будинків та такою непритаманною нашому містечкові буденною метушнею мегаполісу, що для декотрих із нас уже менш ніж за рік стане невід’ємною частиною студентського життя.

Із захопленням ми відвідали торгівельний центр «Французький Бульвар», де на катку «Шато Ледо» спробували свої сили в катанні на ковзанах. Без пари синців не обійшлося, втім, як то кажуть, через терни до зірок. Крім того, одинадцятикласники насолодилися принадами урбаністичного життя в ресторані швидкого харчування «МакДоналдс».

З метою профорієнтації майбутніх абітурієнтів  відвідали хлібозавод «Кулінічі», що забезпечує своєю смачною продукцією й наше містечко. Дуже привітний гід показав нам вельми цікавий фільм, відзнятий спеціально для відвідувачів виробництва  й провів екскурсію заводом, більш того, ми самі відчули себе пекарями й приготували власноруч смачні рулетки з джемом, а згодом і продегустували власні витвори кулінарного мистецтва під час чаювання.

Рідний Лиман зустрів нас бадьорим вітерцем і вечірніми млосними вулицями, що майже одразу настроїли всіх на сон та на накопичення сил задля майбутніх звершень.

                                                                                                                       Василь Капшук

Фото з місця подій

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by