Тиждень 4 класу

 День перший.  Тренінг  «Як знайти друга»    

З 06.11.17  по 10.11.17   оголошено «Тиждень 4 класу». Кожного дня у четвертокласників  будуть проходити  відкриті  уроки та виховні заходи.

У перший день тижня пройшов тренінг «Як знайти друга». Діти  вчилися спілкуватись, працювати, знаходити спільні інтереси. Цікавими були завдання «Знайомство», складання правил «Міст дружби»,  читання за ролями та обговорення притч, казок та оповідань про дружбу, руханка «Ми йдемо шукати друга».  На занятті учні показали уміння підтримувати дружні стосунки, взаємодіяти, відстоювати свою точку зору.

День  другий.  Інтегрований урок з розвитку мовлення та образотворчого мистецтва.

 07.11.2017  у четвертокласників  пройшов відкритий урок «Твір – розповідь з елементами опису «Калина – символ України». Створення рельєфної композиції «Калина».   На уроці діти виконували різноманітні завдання, щоб підготуватися до написання твору: це і «мозковий штурм», і «кубування», і  вправа «зорові горизонти». Учні відчули себе і поетами, і письменниками. Багато гарних слів було сказано про калину – символ України. Злагоджено  діти працювали у групах. А на завершення уроку створили композицію з пластиліну «Калина». Присутні на уроці гості  подякували учням за гарний урок.

день 2 - копия

День третійІнтегрований урок – квест  з позакласного читання  та музичного мистецтва  «Знай, люби  свій рідний  край!

08.11. 17 у четвертокласників   пройшов урок – квест  «Знай, люби свій рідний край!». Клас було поділено на групи.  Діти  з інтересом  виконували завдання квесту. Вони  побували на зупинках «Дослідники», «Уважні читачі», «Влуч у ціль», «Знавці музики», «Патріоти».  Учні показали свою обізнаність  в історії рідного краю, козацтва, відомих людей нашої держави.  Не обійшовся цей урок  і без  музичного конкурсу «Перший мільйон». Діти з задоволенням  співали  козацьку  пісню. А наприкінці уроку  розшифрували слово «МОЛОДЦІ» та кожна група отримала бали за виконані завдання.

день 3 - копия

День четвертий. Виставка  «Наші таланти тобі, Україно»

 09.11.17  у  4 класі пройшла теметична виставка дитячих виробів. Діти показали свою майстерність у роботі з пластичними матеріалами, бісером, природнім матеріалом, папером. Гарні були ляльки – мотанки, в’язані ляльки, витинанки, аплікація з монет та інші.

день 4 фото - копия

 День п’ятий.  Свято «Українські вечорниці»

5 день фото - копия

 10.11.17 у 4 класі пройшло родинне свято «Українські вечорниці». Четвертокласники  заглянули у минуле нашої Батьківщини. Вони познайомились с традицією українського народу  проводити вечорниці. Учні співали українські пісні, танцювали, жартували та грали у веселі ігри. Незабутнім був спів батьків попурі із українських пісень. А наприкінці діти та батьки посмакували варениками.

Вечорниці – фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by