Справжній бал під осіннім листопадом

За вікном безперестанку ллють дощі, а у теплому і спорожнілому фойє гімназії йде підготовка: прикрашають залу, вішають гірлянди, виготовляють карнавальні маски. Весь тиждень техпрацівниці на декілька годин пізніше йшли додому, бо не могли нас вигнати зі школи, так як ми все вчили ці танці. І не марно! Адже 27 жовтня відбулося чудове свято Осіннього балу – справжнього балу, як в часи Пушкіна або Людовика XIV.

Вже за годину до початку свята по школі бігали чепурні старшокласниці в довгих сукнях, а хлопці одягнені у гарні костюми. І майже всі учні молодших класів з подивом дивилися на нас і питали вчителів: «А вони сьогодні заміж виходять?», мріючи, мабуть, швидко вирости і буди такими ж гарними. Та ось, уже на другому поверсі починає лунати урочиста мелодія – це означає, що бал вже розпочинається. Але… щось явно пішло не так і один із ведучих узяв сценарій з Дня вчителя! Першою сценкою було, як матуся нашого Івана відправляє йому сценарій по пошті. Далі глядачі стали свідками як збираються наші дівчата на бал, а потім танцюють зі своїми партнерами (хлопцями з 10 класу) пристрасне танго. І, нарешті, – урочисте відкриття балу, за давньою традицією XVIII сторіччя, полонезом від учнів 8-го та 9-го класів.

Щоб стати учасниками такого свята потрібно знати всі правила його проведення, з ними ми і познайомили запрошених, а потім запропонували хлопцям із кожного класу виготовити букет, який вони подарували юним леді чи дамам у залі. Були і інші конкурси: «Хвилинка історії появи балів», «Вгадай фільм з уривку танцю», «Танцювальний крокодил» та інші. До нас навіть завітала Катерина Осадча, яка взяла інтерв’ю у гімназистів про те, що вони знають про бали. Була ще програма «Модний вирок», з якої можна було дізнатися багато цікавинок про одяг для балу.

Який же це бал без танців? Тож кожен клас повинен був обрати один із запропонованих танців і підготувати виступ. Польку танцювали майбутні випускники (11 клас), у чарівному менуеті кружляли учні 9 класу, восьмикласники ж виконали мазурку. Завершили наш бал вальсом 10 і 11 клас. А далі, вже за гімназійною традицією, святкова дискотека! Гадаю, що кожен отримав задоволення та дізнався багато нового.

Редактор газети «Дзеркало»

Шепілова Юлія

Фоторепортаж

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by