7-А – звітує!

У п’ятницю, 13-го…

Якщо 13 жовтня, у п’ятницю, ви бачили, як з шаленою швидкістю бігали по гімназії хлопці 7-а, то ви, мабуть подумали, що це на них вплинули якісь потойбічні сили? Ні, то були не таємні сили, а дівчата, які влаштували  для своїх однокласників справжній  квест, присвячений Дню захисників України та Дню українського козацтва!

Хлопці поділилися на команди та обрали собі гучні назви: «Юні козаки», «Біла стріла» та «Михайло і К». Кожна команда отримала маршрутну карту. На етапах хлопці повинні були виконати завдання: відповісти на питання вікторини з історії козацтва, зібрати пазл картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану», продемонструвати влучність і силу в спортивних конкурсах та інше. Виконавши всі завдання, хлопці знайшли призи та з’їли торт.  А перемогла команда «Юні козаки» у складі Ярового Владислава, Майорова Олександра, Сологуба Єгора.

Життя починається тут…

Лиман… Для кожного з нас життя починається в цьому куточку України. А звідки ж починається наше місто? Цій темі 7-А присвятив свій черговий класний час. Шейко Карина та Аліна Кутя приготували презентацію та повідомленя з про історію Лимана. А потім провели вікторину з теми.

Щоб маленькі більше знали, про безпеку дбали…

7- а клас провів виховну годину для дітей  молодших класів з теми «Безпека твого телефону».  Семикласники розповіли дітям про те, як захистити свій мобільний телефон від крадіжки. Ця інформація корисна не тільки дітям, а й дорослим, бо мобільний телефон є важливою часткою життя сучасної людини. Мараховська Дар’я, Шаповалова  Валерія та Колесник Єлизавета розповіли малюкам  про важливі і корисні правила, а також подарували їм саморобну пам’ятку. Сподіваємося, що діти, звертаючись до неї,  будуть більш обачними.

Єлизавета Колєсник, 7- А клас

фото 2 фот

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by