Заходи до Дня захисника України

“Козацькі розваги” в гімназії. Посвячення першокласників у  дитячу організацію “Козачата”

Поздоровлення майбутніх захисників

Напередодні Дня захисника України дівчата молодших класів (3-а і 3-б класи) поздоровили хлопчаків. Вони підготували однокласникам віршовані привітання, пісні та різноманітні конкурси. Майбутні козаки доводили свою силу, спритність та винахідливість. І за це отримали цікаві подарунки. 

Без названия

Класна година «Козацькому роду нема переводу»

До Дня Захисника України  13 жовтня у 4 класі відбулася виховна година «Козацькому роду нема переводу».  Це свято відзначають в Україні 14 жовтня у день святої Покрови та день українського козацтва. Учні  відправились у віртуальну подорож  до Запорожської   Січі. Діти розповідали про життя козаків, їх закони та  вміння. Повернувшись із подорожі, четвертокласники  відвідали куточок  пам’яті  загиблих воїнів АТО, який розташований на третьому поверсі  гімназії. А наприкінці виховної години дівчатка побажали  хлопчикам бути сильними, спритними, розумними, майбутніми захисниками  рідної землі  та пригостили їх солодощами. 

новый коллаж - копия

Випробування юних козаків 5 класу

13 жовтня у 5-му класі відбулося свято, присвячене Дню захисника України.

Хлопці пройши нелегкі випробування у різноманітних конкурсах. Найцікавішими були – “Черговий кухар”, “Нагодуй козака”, “Найсильніший”, та “Інтелектуальний”. Юні козаки показали свою ерудицію, кмітливість, спритність, силу , за що були нагороджені грамотами і подарунками від дівчат. Всім було цікаво та весело.

Виховна година «Ми – майбутні герої»

Ми з тобою одної крові. 
Ти став рідним мені, солдате!
Я пишаюсь, мій брате тобою. 
Ти пішов в бій – всіх нас захищати.

З метою формування  в учнів розуміння понять «єдність» і «цілісність», «герой», «патріот» держави, громадянські якості, почуття поваги до захисників України, виховування поваги до героїчного минулого держави і сьогодення та любові до Батьківщини для учнів 7-Б класу було проведено виховну годину «Ми – майбутні герої». Під час даного заходу учні хвилиною мовчаня вшанували всіх тих, хто віддав своє життя заради мирного майбутнього України, переглядали відео «Захисникам України присвячується», «Герої АТО». Дівчатка привітали хлопців, майбутніх захисників, влаштувавши цікаве змагання.

7-б

Козацькі розваги   

12 жовтня до Дня Захисника України відбулися “Козацькі розваги”для учнів 8 та 9 класів. Під час заходу хлопці продемонстрували свою спритність, силу та кмітливість, свої знання з історії українського козацтва, заспівали козацькі пісні та скуштували справжньої козацької каші. 

Фото

8 клас до Дня Захисника

Вітання наших захисників

Щорічно, 14 жовтня, відзначається День захисника України. Ось і ми, дівчата 10 класу вирішили перевірити наших хлопців на розум, спритність, силу та хазяйновитість.

Почали ми свято, звісно, з привітань, а потім, поділивши сильну стать нашого класу на дві команди, провели ланку веселих і цікавих конкурсів, де хлопці повинні були відповісти на питання історичної вікторини, виштовхати суперника за межу кола на підлозі, а капітани змагалися один з одним в армреслінгу та брали участь у конкурсі, де потрібно було якнайшвидше почистити картоплю .

В кінцевому результаті, перемогла дружба, що в котрий раз доводить: у нашому класі всі хлопці сильні та розумні. Як в нагороду, ми організували солодкий стіл з чаєм та тортом.

Тож вітаємо всіх хлопців і чоловіків із цим радісним святом і бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

Шепілова Юлія, редактор

газети «Гімназійне дзеркало»

10 клас

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by