Музика в серцях гімназистів

Щодня ми чуємо безліч музичних творів. Адже в сучасному світі різноманітні мелодії оточують нас звідусіль. Наприклад, у машині, у громадському транспорті, у переході, вдома, у театрі, під час перегляду фільму чи просто на вулиці. Зрозумівши, як важлива музика для людини, 1 жовтня 1975 року, за рішенням ЮНЕСКО, було засновано Міжнародний день музики.

Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. В цей день звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури. А в нашому, десятому класі, Міністерство культури організувало класну годину, на якій ми переглянули презентацію, згадали музичні інструменти, розв’язали кросворд, прийняли участь у вікторині та, навіть, згадали дитячі пісеньки.

Ми зрозуміли, що музика володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Багато композиторів намагалися відтворити через неї стан своєї душі. Їх великі імена завжди з вдячністю будуть вимовляти нащадки.

Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина.

                                                                                                       Шепілова Юлія, слухач ТО «Школа журналіста»

А от у гімназії, на честь свята музики відбувся концерт, на якому юні музиканти нашої школи презентували свої досягнення у навчанні музичному мистецтву. Слухачі щиро та гучно дякували кожному виконавцю. Концерт всім сподобався дякуємо за приємні хвилини організаторам.

Фотографії

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by