Вшанування праці вчителів.

За труд учительський важкий

І за невтомну працю щиру

Уклін Вам до землі низький

Здоров’я, радості і миру!  

Чудовим завершенням урочистостей з нагоди Дня працівників освіти 5 жовтня (саме у Всесвітній день учителя) у місті Торецьк відбувся святковий захід на якому щиро вітали та нагороджували найкращих педагогів області заступник голови Донецької ОДА І.С. Стокоз і директор Департаменту освіти Донецької ОДА Н.В. Оксенчук.

   Приємно, що серед нагороджених були вчителі міста, а також вчителі нашого навчального закладу.

   За сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено Ломако Олександра Віталійовича, директора нашого НВК.

Подяку Міністерства освіти і науки України отримала завідувач бібліотеки Ломако Анжеліка Костянтинівна.

   За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у навчання підростаючого покоління Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Донецької ОДА нагороджено Гайворонську Наталю Вікторівну.

   А напередодні, у святково прикрашеній залі Будинку науки і техніки, де вітали зі святом кращих вчителів Лиманщини, під бурхливі оплески глядачів отримували нагороди:

Полєжаєва Алла Василівна Почесна грамота Департаменту освіти Донецької ОДА;

Назаренко Лариса АнатоліївнаПочесна грамота відділу освіти Лиманської міської ради;

Куковська Тетяна ФедорівнаПодяка відділу освіти Лиманської міської ради.

   Щиро вітаємо вчителів з отриманими нагородами та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії для досягнення найсміливіших мрій, творчого натхнення і звісно ж здоров’я.

  Щастя Вам!

Фотоматеріали

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by