День миру в десятому класі

Хай буде мир на всій землі!

Хай дім новий будується,

Хай сад новий росте в селі,

Нова зростає вулиця.

Мир — головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі — основні принципи, якими керувалося ООН, заснувавши 21 вересня Міжнародний день миру.

Тож саме цьому святу ми присвятили вже традиційну майстерню від дівчаток нашого класу. На перерві, після третього уроку ми запропонували всім бажаючим виготовити з паперу голуба в техніці орігамі, адже в усьому світі символом миру вважається білий голуб. Це птах всеземної любові та миру. Сподіваємося, що всі навчилися виготовляти голубицю та гарно провели вільний час на перерві.

На цю ж тему, в п’ятницю, 22 вересня, Міністерством культури нашого класу було організовано класну годину. Спочатку вони розповіли інформацію: історію цього свята, цікаві факти та традиції святкування, показали презентацію, а після провели відео майстер-клас з ще одного способу виготовлення паперового голуба. Тож, ми оволоділи декількома техніками виготовлення символу миру.

 Хочеться сказати, що поки лунають постріли, йдуть міждержавні чи внутрішні конфлікти, потрібно підтримувати тих людей, які роблять все можливе для встановлення миру, які цінують кожне людьске життя.

Шепілова Юлія

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by