Олімпійський тиждень

   Олімпійський тиждень в гімназії розпочався із загальногімназійної лінійки, яку підготував наш десятий клас. Ми розповіли чому і як треба берегти своє здоров’я. Життя людини прийнято характеризувати такими показниками, як тривалість, рівень і якість. А здоров’я є необхідною умовою і невід’ємною характеристикою життя. І щоб його зберегти треба вести здоровий спосіб життя і розвивати в собі корисні звички, що підвищують захисні можливості організму і покращують самопочуття та здоров’я. Це, зокрема: спати 8-10 годин на добу, щоранку снідати, вживати різноманітну їжу і достатню кількість води, виконувати фізичні вправи, щодня бувати на свіжому повітрі, дбати про гігієну тіла, одягу і житла, уникати травм, позбавитися шкідливих звичок.

 І аби всі гімназисти трохи розім’ялися та зарядилися позитивною енергією, ми провели веселу зарядку. Дуже шкода, що в ній приймали участь не всі, але ми сподіваємося, що наша інформація стала корисною і учні зрозуміли, що здоров’я – це найбільша цінність!

Веселими, цікавими, захоплюючими стали спортимні змагання між хлопцями 10 та 11 класу,що відбулися в пятницю після уроків.

 Першим завданням хлопців було – добігти до великої чаші з водою, зачерпнути ополоником рідину та донести, як можна більшу кількість води в свою ємність. Визначали переможця таким чином: у якої команди виявиться більше води в чаші. Другий конкурс був не менш цікавим. Хлопці, взувши великі чоботи, повинні були пробігти дистанцію, повернутися до своєї команди та передати взуття наступному гравцю. На рівновагу та спритність наших хлоців перевірила наступна гра. З кожного боку лави стояв один представник команди, тримаючи у руках мішок із соломою, завдяки якому повинен був зробити так, аби суперник доторкнувся ногою до землі. Та справжню силу наших чоловіків ми побачили лише в четвертому конкурсі, коли кожному потрібно було підняти своєрідну дерев’яну штангу якомога більше разів за 1 хвилину. А в кінці учасники змагань віддали останні сили на перетягування канату. У кожному конкурсі фортуна була прихильною то до однієї то до іншої команди та все ж, перемогла дружба!

Всі отримали багато емоцій, а ми, дівчата побачили, що наші хлопці дуже сильні та витривалі.

Висловлюємо подяку чоловічій команді 11 класу за співпрацю, Роману Миколайовичу за організацію змагань та Вікторії Іванівні за музичний супровід, а дівчатам за те, що щиро вболівали.

Чудове спортивне завершення Олімпійського тижня!

Шепілова Юлія кореспондент газети “Дзеркало”

Фотофакти

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by