Літні барви дев’ятикласників

Ось і закінчився 2016-2017 навчальний рік. Ми з успіхом здали всі екзамени Державної підсумкової атестації, відсвяткували випускний і тепер маємо змогу зібратися в нашій дружній класній компанії на природі. Тож ми вирушили в трьохденний похід на Голубі озера.

Заздалегідь все підготувавши, 16 червня, ми вирушили на місце призначення. Спочатку всі розбили палатки, підготували місце для вогнища і зібрали їжу, після чого і розпочалися три незабутніх дні відпочинку. У ці дні ми грали в рухливі ігри, Роман Миколайович з батьками підготував гру на орієнтування за компасом, в якій виграла команда дівчаток. Ми їли смачну їжу, що готували в казанку на вогнищі, проводили атмосферні вечори, де ділилися своїми думками та грали в «мафію», купалися, гуляли та ще багато іншого. Ці дні обов’язково відіб’ються в нашій пам’яті як чудово проведений час з любими однокласниками.

Від усього класу висловлюємо подяку Інні Володимирівні та Роману Миколайовичу за організацію, а також батькам за допомогу.

Цінуйте кожну мить, проведену зі своїми однокласниками, бо якими б вони не були, потім, після закінчення школи, ви обов’язково будете за ними сумувати.

Фотофакти

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by