Щоб місто милувалось, а люди – усміхались!

Наприкінці навчального року наш дев’ятий клас вирішив реалізувати  проект – облагородження автобусної зупинки, що знаходиться в районі житлово-будівельного кооперативу, адже вигляд вона мала сумний: брудні стіні, давно пофарбовані волонтерами кольорами нашого прапору, сміття та безліч оголошень.

Хто, як не молоді активісти повинні допомагати облагороджувати місто? Тому ми звернулися до виконкому з проханням надати нам матеріали. Колективно розробивши дизайн зупинки, ескіз малюнку, розпочалися 3 дні кропіткої праці. Першого дня ми прибирали на даній території, відполірували стіни, нанесли грунтівку та пофарбували стелю. Наступний день ми з ранку до вечора фарбували стіни та крамничку, малювали та розфарбовували. І останнім штрихом став патріотичний орнамент, що так схожий на генетичний код українців.

Було дуже приємно, коли люди, що проходили поруч, показували «клас», посміхалися та вимовляли слова вдячності. Та кожен може стати ініціатором подібної акції, створили свій власний проект і допомогти нашому місту розвиватися та удосконалюватися. Хай воно буде затишним, квітучим, охайним і дуже гарним!

Ми дуже вдячні батькам та військовим, що нас годували, а також висловлюємо подяку Каракуц Тетяні Юріївні – секретарю виконкому і Муравльовій Олені Миколаївні – завідувачу ЖКГ  за можливість втілити свій проект та надані матеріали для нього.

Будуйте, а не руйнуйте, і Лиман обов’язково стане чудовим та чистим містом, адже в ньому живуть гарні люди.

Фотофакт

Шепілова Юлія

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by