День класу у 10 “З посмішкою про наше шкільне життя”

Що може бути краще, ніж провести час у компанії найкращих друзів ? Так вирішили десятикласники, тому в переддень літніх канікул влаштували День класу! Це було справжнє свято для кожного!
Зранку в ролі вчителів виступили наші батьки. Першим уроком було музичне мистецтво. Як
цікаво було послухати розповідь Погребняк Вікторії Іванівни про найновіші стилі у музиці, а наостанок заспівати чудових українських пісень! Після цього на нас чекав урок Бородавки Інни Володимирівни. Вона не тільки розповіла про те, як надавати першу медичну допомогу, а й дала змогу певірити себе в ролі лікаря. Наостанок ми побували на уроці правознавства, який провела для нас Шепель Наталія Михайлівна. Ми знаходили вихід із проблемних правових ситуацій, перевіряли свої знання прав та обов’язків. Наостанок допомогли знайти вихід із складних ситуацій героям улюблених книжок! Щиро дякуємо батькам за їх уроки, вони були справді цікавими та корисними!

Анастасія Петрик

Десятий клас…На мою думку, це одна з найкращих пір юності. Це час, коли ще немає екзаменів, але дитинство вже майже добігає кінця. І важливо не втратити цей момент, не пропустити час, який ми ще можемо приділити шкільним веселощам, новим знайомствам та неоціненному досвіду. Звісно, це ніколи не пізно робити, але наш час діяти саме зараз.
Ще з 1 вересня ми почали обмінюватися думками, пропозиціями, мріями та втілювати їх у життя. Скільки за цей рік було щастя і розчарувань, повної гармонії та неминучих стресів. Але ми не здавалися та просто йшли вперед. Ми розуміли, що якщо ми разом все подолаємо, то у дорослому житті, напевно, вже трішечки легше буде протистояти обставинам та бути активним громадянином, якому не все одно, що коїться у твоїй родині, колективі на роботі, місті, країні, а згодом і світі. Мій 10 клас для мене – це модель активного суспільного життя. Та будь-яка плідна праця має бути підведена підсумками. Ми вирішили, що нашим підсумком, де ми згадаємо весь рік, стане останній день навчання, який ми присвятили Дню класу.
Цей день був насиченим з самого початку. Перші три уроки були проведені нашими батьками. Ми запевнилися, що вони в нас дуже мудрі, а вони, в свою чергу, мали можливість ще раз розказати про життя та його цінності, а також передати нам свій досвід.
Перший урок був проведений мамою Ярослава Погребняка, Вікторією Іванівною. Ми згадали дитинство, поспівали та музика надихнула нас на нові звершення, особливо, це актуально перед літніми канікулами. Другий урок мав тему швидкої реанімації і, мама Федіра Коваля, Інна Володимирівна ознайомила нас зі всіма тонкощами реанімації, якщо немає поряд швидкої. Це виявилося зовсім не просто, бо все має сенс: і положення рук, і кількість рухів, і правильність та інтенсивність, коли приводиш людину до тями. Тепер ми маємо і таку навичку в скарбничці своїх знань. А наступні 45 хвилин ще одна матуся нашого класу Шепель Дарії,наталія Михайлівна, досить докладно ознайомила нас із правами дитини та особи до 21 року, тобто до остаточного повноліття. Це цікаво, бо виявляється, навіть казкові герої коїли правопорушення.
Усі подякували батькам за чудові уроки життя, але розходитися ніхто не збирався. На нас чекала святкова програма, яка складалася з виступів, зроблених за рік. Ми співали пісні,читали вірші, що були написані нашими однокласниками цього року або просто припали до душі. Тут і Сашко Корягін зіграв таку щиру авторську пісню,Саша Черненко ще раз майстерно та проникливо зачитала нам «Лілею» Т. Г. Шевченка . Треба відмітити, що це виходить у неї неабияк гарно, вона розчулила нас своїми емоціями. Кожен мав можливість показати свої таланти, дехто грав на музичних інструментах, а наші хлопці : Ярослав Погребняк, Вова Гайворонський та Денис Богатирьов, — неочікувано для всіх нас заспівали пісню про щасливе життя, яке вони прагнуть прожити. А ще, разом з Владиславом Безкишким хлопці довели, що захистять нас у будь-якій ситуації, показавши основні прийоми самооборони.
Але, насамперед, будь-яке свято не обходиться без гостей. До нас завітали діти з Центру реабілітації, з якими ми тісно почали дружити цього року. Вони розповіли віршики та показали цікаву руханку, а також подарували власні малюнки та поробки із побажаннями. Ці діти неймовірно позитивні та заряджають своєю посмішкою все навколо.
Та не встигли піти наші гості, як завітали до нас ще одні маленькі друзяки – третьокласники. Вони нагадали нам про всі спільні з нами справи. Як ми від 1 вересня і до травня передавали їм свої знання, ділилися ідеями та пізнавали краще один одного.
І це не все, ми дочекалися справжньої сенсації. Прем’єра — Вітя Гамаюнов вперше зіграв на новому для нього інструменті – гітарі. Було вельми романтично.
Ну а те, що ми не встигли показати, або не могли, бо не тільки у нас були співи і танці за цей рік, було і волонтерство, і спільні походи установами у рамках профорієнтації, ми змонтували у відео, яке хочеться переглядати знову і знову.
І наостанок, ми не могли не сказати своє “дякую” батькам та класному керівнику,які завжди поруч,підтримають,дадуть дружню пораду.

Анастасія Мозгова.

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by