6-а звітує

З чого починається Україна…

Знати свою країну дуже важливо для кожного. В нашому 6 – А пройшов цікавий класний час з теми «Перша в Україні книга, газета, пошта». Провели його Козлова Марія, Лобода Даніїл, та Браженець Майя, які зробили повідомлення з теми, показали презентацію. А потім учні розповідали про улюблені книги. Кращі оповідачі отримали солодкі подарунки. Це був захід, який провели цілком самостійно, за відсутністю класного керівника, тому вважаємо його нашим маленьким колективним досягненням.

                          Їх імена в памяті нашого міста

Один  класних часів квітня в 6-А був присвячений видатним людям, чиї  імена носять вулиці нашого міста. Розповіли про цих людей Ковальов Рувим, Майоров Олександр, Сологуб  Єгор. Так ми  дізналися про наших героїв-земляків Івана Лейко, Ольгу Підстепну, Петра Гутченко та інших , згадали про політ у космос Леоніда Кизима. Наше місто пам’ятає свою історію та своїх видатних жителів.

Наша пам’ять жива

8 травня в 6 -А пройшла виховна  година «Наша пам’ять жива», присвячена Дню Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Учні познайомилися з історичними фактами, іменами героїв -земляків, на честь яких названо вулиці нашого міста, слухали пісні воєнних років. Група читачів представила книги на воєнну тематику. А найбільше враження  справив на шестикласників перегляд пісочної анімації про війну Ксенії Симонової, у багатьох учнів вона викликала сльози.  Пам’ять про трагедію і подвиг народу живе у мистецтві і серцях людей.

Україна – держава європейська

          5 травня  наш активний 6-А клас відвідав міську бібліотеку, де відбувся захід, присвячений  Дню Європи. Бібліотекарі  і учні нашого класу підготували інформацію про країни Європи, ми читали вірші, брали участь у вікторині. Також всім зап’ямяталися виступи учнів музичної школи, адже жива музика завжди торкається серця.  Було дуже цікаво!

                                       Безпека влітку

В нашому поміркованому 6-а класі пройшов класний час, присвячений безпеці влітку. Ця тема дуже важлива, адже наближаються канікули і ми всі повинні пам’ятати важливі правила.  Провели класну годину Шаповалова Валерія, Шейко Карина, Кутя Аліна та Колесник Ліза. Дівчата розповіли про правила безпечної поведінки влітку, і про те, як слід діяти в складних ситуація, як врятуватися від теплового удару тощо. Будьмо здорові та обережні.

                               Містичні новини: коротко про незвичайне

В нашому загадковому 6-а класі пройшла класна година присвячена містиці та тайнам світу. Нам здалося, що ця тема дуже цікава і захоплююча , адже наш клас полюбляє усе несподіване та невідоме.  Провели класну годину Кутя Аліна, Шейко Карина, Колесник Ліза та Шаповалова Валерія. Дівчата показали  відео про найзагадковіші місця України. Також вони розповіли про таємничий  перевалу Дятлова, Чупакабру, загадкову посмішку Джоконди та інше. Ми всі дуже вражені цією класною годиною. Який цікавий світ навколо нас!

 Підсумкові батьківські збори разом з учнями

В нашому 6-а класі пройшли підсумкові батьківські збори разом з учнями. Кожне міністерство класу підготувало своєрідний творчий звіт  про свою роботу протягом року. За підсумками переможцями стали 2 міністерства міністерство засобів масової інформації та міністерство культури. Також були відзначені учні, які стали переможцями в різноманітних номінаціях: «Кращий учень класу», «Кращий художник», «Кращий спортсмен», «Творчий потенціал класу», «Найактивніший учень класу» тощо. А згадати найяскравіші моменти навчального року допомогло невеличке відео про клас. Рік був чудовий! Є що згадати!

Ми розмовляли про успіхи  учнів. Також ми зробили виставку зі своїх власних робіт, які ми зробили на уроках трудового навчання. Кожне міністерство в нашому класі підготувало звіт  про роботу протягом року Всім були вручені почесні грамоти. Також ми продивилися дуже цікавий відеоролик про наш клас.

                                         Колесник Элизавета, 6-а клас

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by