Класні години в 9-му

  Готуючись до дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», ми зацікавилися походженням цього слова. В ході нашого дослідження зясувалося що український письменник Володимир Григорович Рутківський написав пригодницьку трилогію для дітей “Джури”. А потім ще й з’ясували, що 18 квітня письменник відзначив свій ювілей – 80 років з дні я народження. І ми вирішили присвятити цій події класну годину і детальніше познайомитися з біографією та творчістю українського поета, прозаїка, дитячого письменника, журналіста В.Г.Рутківського. Ми дізналися що він у 2011 році став лауреатом премії “Книга року Бі-Бі-Сі” за двотомний історичний роман “Сині води”, а 2012 року саме за історичну трилогію “Джури”письменник отримав Шевченківську премію у номінації “література”.

  Тож радимо і вам прочитати твори цього автора: «Гості на мітлі», «Канікули у Воронівці», «Джури козака Швайки», «Джури-характерники», «Джури і підводний човен».

  Маємо велику надію, що ці книги незабаром з’являться в нашій шкільній бібліотеці!

Рофланы Симс Гучи (нет)

***

  З нагоди Дня радіо, який щорічно7 травня відзначають працівники радіо та усіх галузей зв’язку, ми вирішили провести класну годину. Переглянули презентацію, в якій розповідалося про створення радіо та досягнення відомого фізика Олександра Попова, що в 1895 році презентував свій власний винахід – перший радіоприймач. Як він виглядав, які властивості мав та чим відрізняється від сучасних приладів. Також ми дізналися як святкують своє професійне свято працівники даної галузі. Адже святковий вихідний вони дозволити собі не можуть, бо слухачі та глядачі не можуть жодного дня обійтися без радіо або телебачення.

  Дякуємо цим людям, що забезпечують нам гарний відпочинок, якісне інформування та чудові розваги.

Симс Гучи (нет)

 Шепілова Юлія

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by