Космічна подорож дев’ятикласників

У наші часи людство робить тільки перші кроки на шляху до таємниць космосу та світів далеких галактик. Але ми завжди на крок попереду! Тож вирішили провести КТС на тему “Космічна подорож” та за допомогою нашої фантазії відвідати  найвіддаленіші планети Всесвіту.

Ми розподілилися на 4 команди, що представляли  мешканців тієї єдиної, неповторної, своєї чарівної планети. Команда “Smile” жила на планеті  «Смайл», де завжди був лише сміх та розваги, “Космічний загін” подорожував на планету-пустелю “Татуїн”, ” Космічні рейнджери” захищали “Вольтон”, а команда під назвою “Квазар” були представниками найяскравіших зірок у космосі. Після цікавого  знайомства з кожною командою ми почали розминку: переглянувши презентацію про космос, видатних космонавтів України та їх внесок у науку,  відповіли на запитання вікторини. У наступному конкурсі команди мали по черзі назвати  пісні та фільми, що пов’язані з космосом.

На яку планету ми вирушимо, якщо не матимемо космічного корабля? Правильно, ні на яку, тому наступне завдання – з підручних матеріалів виготовити свою ракету і цікаво її представити.

І ось настав час захищати честь команди її капітанам. Для них підготували декілька завдань: спочатку відповісти на цікаві питання, а потім розшифрувати послання від інопланетян за допомогою нумерування алфавіту і в грі “Крокодил” показати ці слова команді. На жаль, не всі капітани все добре зробили.

Та свято добігає  кінця і нарешті останній конкурс – домашнє завдання, у  якому команда повинна була показати один день із життя на їх планеті. Цікаві, веселі сценки розкрили яскраві акторські здібності учасників.
І ось настав той  найочікуваніший  момент – оголошення результатів. За підсумками всіх конкурсів перемогла команда весельчаків “Смайл”. Вітаємо!
А всім бажаємо більше міжгалактичних подорожей!

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by