Відверта розмова

Перед канікулами учні 10 класу прослухали лекцію начальника  Лиманського відділення поліції. Свою розповідь почав з того, що розповів про правила безпечної поведінки під час канікул, а також про  важливість дотримання здорового способу життя, негативного ставлення до алкоголю і паління. Андрій Корольов нагадав учням про відповідальність, передбачену законодавством України за куріння і вживання алкогольної продукції в громадських місцях, а також за зберігання наркотичних речовин і психотропних засобів. Він розповів про наслідки прийому наркотичних засобів — про те, що вже після першої ж прийнятої «дози» повернутися до повноцінного життя дуже складно.

Після цього керівник поліції повідомив  про неприпустимість порушення розпорядку навчального закладу, прогулів занять, скоєння правопорушень та аморальних вчинків.

Розповів Андрій Корольов і про діяльність молодіжної організації «Ліги майбутніх поліцейських», її взаємодію з правоохоронцями: розшуку зниклих дітей, відвідування «важких» сімей, рейди по торгівельних закладах міста.

Ми не просто були  слухачами, а брали активну участь в обговоренні запропонованих тем, ставили   запитання та ділились своїми думками. На закінчення зустрічі усі серйозно задумалися над усім почутим і пообіцяли бути законослухняними громадянами й вести здоровий спосіб життя.

 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by