Березневий дайджест від 6-а

Сюрприз для матусь

Весна прийшла до нас із першими квітами та чарівним жіночим святом. А це прекрасний привід зробити сюрприз для своїх улюблених матусь та бабусь. Тож учні 6-А старанно робили подарунки та вчили слова, щоб концерт, який вони задумали провести, сподобався їхнім найріднішим жінкам у світі.

У програмі концерту були щирі вірші та гумористичні сценки, пісні та запальні танці. Звичайно ж, не обійшлося без традиційного для 6 – А виступу джентльменів. А хітом дня стала інсценована пісня «Серьожине прожене» з Бобрусем Сергієм у головній ролі. Мами і бабусі не стримували посмішок та зворушливих сліз і не жаліли оплесків. Кожна з них отримала в подарунок серце, зроблене руками власної дитини. Також не забули хлопці і про дівчат-однокласниць. Їх привітали урочистими віршами та сувенірами.

Яскраві емоції та незабутні враження – це головні підсумки свята.

Хай повітря буде чистим!

В пору, коли природа оживає, доречно говорити про її взаємини з людьми. Екологічний темі була присвячена одна з березневих класних годин у 6-А. «Хай повітря буде чистим!» – саме цей девіз став темою для обговорювання. Творча група на чолі з Дегтярьовою Дариною підготувала презентацію та повідомлення про забруднення атмосфери машинами та заводами, провела вікторину на екологічну тематику, а також нагадала правила поведінки в класні кімнаті.

екологія

Друг, приятель, товариш…

Клас – це не просто колектив однолітків, це друга родина для кожного з учнів, адже саме поруч із однокласниками проходить половина нашого дитинства. Тому дуже важливо ставитися один до одного з повагою, підтримувати та розумно вирішувати конфлікти, які виникають. Класний час на цю тему підготували Мараховська Даря, Горюшин Віктор та Гриценко Сергій. Учні міркували над важливими поняттями, дивилися відеофільм, наводили приклади справжньої дружби, а також були учасниками різноманітних тренінгів. А ще Даша звернула увагу однокласників на виставку книг які розповідають саме про шкільну дружбу і порекомендувала їх прочитати.

економіка (2)

економіка

Прес-центр 6-А 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by