Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі. Л.В. Костенко

   Весняного сонячного дня, 21 березня, у День поезії, десятикласники взяли участь у спільному заході з міською бібліотекою. Це була зустріч із місцевими поетами. Ми опинилися серед тих людей, яких знали лише зі шпальт місцевої газети, це було незвичайно, всі слухали затамувавши подих… Валентина Бикова, Любов Середа, Василь Дубина, Галина Рябченко читали свої поезії лише для нас! А Віталій Харитоненко просто зачарував нас своєю піснею під власний супровід про рідну школу!Незвичайно душевним став виступ Міли та Миколи Корягіна.

   Але й нам було, що показати – наша Настя Мозгова гідно презентувала свою нову поезію ій отримала схвальні відгуки від таких знаних «менторів слова».

   Поети з любов’ю розповідали нам про своє дитинство, учителів, нашу рідну школу, яка в різні роки мала різні назви, але від того не стала менш рідною та улюбленою!

   Учні нагородили митців щирими оплесками.

   Побувати на такій зустрічі – це справжнє задоволення, бо своїми віршами місцеві майстри слова відкрили перед очима вікно в багатий безмежний світ, посіяли в наші душі зерна добра, чесності, порядності.

   Сподіваємося, що подібні весняні поетичні зустрічі стануть традицією нашої школи та бібліотеки! Дякуємо за таку нагоду доторкнутися до прекрасного, долучитися до високого мистецтва!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by