«Живи свідомо!»

   Під таким гаслом започатковано класні години у 10 класі. Цього разу мова йшла про шкідливу звичку вживати «ненормативну лексику».

Ми ознайомилися з історією виникнення лихослів’я, виявляється, воно прийшло до нас ще з язичницьких часів! Дізналися етимологію вислову «поле брані» -місце, де можна лаятись.Ужахнулися суворому покаранню – за царів Михайла Федоровича й Олексія Михайловича на Русі людину, яка вилаялася, публічно били різками.

Та найбільше нас вразили досліди, які ми переглянули по відео японського вченого Масару Емото «Вода з цілющого джерела», з яких видно, як слово впливає на структуру води!

Дізналися ми й поро правовий аспект — виявляється, нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

А якими промовистими були гасла наших дівчат! Сподіваємося, висновки будуть на користь тільки нормативної лексики!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by