День щастя!

20 березня – Міжнародний день щастя. Його у 2012 році було затверджено резолюцією ООН, з метою підтримки ідеї про те, що всі люди на планеті прагнуть до щастя і ніхто не повинен забувати, що щастя однієї людини може залежати від нас. Щастя – різне для кожного…Але дуже часто щасливою людину робить увага та піклування іншої людини. Почуття того, що ти потрібен комусь може врятувати життя і підносити до небес. Тому так важливо дарувати частинку своєї уваги та опіки тим, хто дійсно цього потребує.

Ми, десятикласники, долучилися у цей день до акції щастя. Наші діти вирішили відвідати Будинок для літніх людей та інвалідів. Звісно, перед цим ми старанно готувалися, обдумували кожен номер, репетирували, а також зробили власними руками листівки – щасливки у цікавій техніці – айріс – фолдінг і написали там побажання стареньким. І ось настав день нашого візиту. З самого ранку всі почали готуватися до зустрічі, повторювали слова та пісні, а потім, після уроків, вирушили у гості.

Ми приготували концерт: заспівали пісень, грали на гітарі, наші однокласники читали власні вірші, грали на фортепіано, згадали у цей день ми Лесю Українку, зачитавши вірш “Contra spem spero!”. Діти подарували листівки та солодкі подарунки, що також були виготовлені вдома своїми руками.

Літні бабусі та дідусі були надзвичайно раді почути нас! Ми отримали справжні, щирі емоції від нашої зустрічі. Дуже приємно було бачити їхні посмішки. Сьогодні наш день був наповнений теплом та позитивом. Але важливо кожен день пам’ятати, що варто робити добро та допомагати людям. Змінювати цей світ на краще часом нічого не коштує!

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by