День українського добровольця

відзначається 14 березня.

  З цього приводу черговий клас підготував і провів загальногімназійну тематичну лінійку. У 8-му класі пройшла класна година на яку було запрошено вчителя Каменюк Т.І., класного керівника одного із добровольців Лиманщини — Запари Геннадія, який від початку бойових дій на Донбасі брав участь у захисті рідної землі і воював молодшим сержантом збройних сил України 24-ї окремої механізованої бригади. Тетяна Іванівна розповіла про свого учня, які риси характеру мав, як ставився до Батьківщини.

IMG_1688

  19 жовтня 2014 року він загинув при виконанні бойового завдання поблизу міста Щастя Луганської області. Певний час вважався зниклим безвісти.

  31 жовтня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету України

Г. Запара був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня — посмертно. Його ім’я увіковічено на меморіальній дошці памяті, що урочисто відрита на головній площі міста 14.10. 2014 року. Поруч викарбовані і імена ще двох загиблих добровольців Лиманщини: Володимира Бражника та Сергія Чорного.

Вічна пам’ять та слава героям!

  А потім 14 березня восьмикласники були запрошені до будинку культури для того, щоб відзначити це свято. Ми дізналися про історію його запровадження та змогли поспілкуватися з добровольцями нашого міста. Це було дуже цікаво та емоційно.IMG_2397  “- Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця стали на захист своєї Батьківщини і боронять рідну землю від загарбників”, – наголосила ведуча. І ми переконалися що ці люди заслуговують на повагу та визнання. Після заходу майже в кожного з нас виникло питання:

“А чи зможу я вчинити так само – без вагань стати на захист своєї країни?”

  Сподіваємось, що відповідь у багатьох була стверджувальною.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by