Чарівний світ Волта Діснея.

Героїв Діснеєвських мультфільмів добре знають як дорослі так і діти. А от про життя великого американського художника -мультиплікатора, кінорежисера, актора, сценариста і продюсера, засновника компанії «Walt Disney Productions що дотепер перетворилася на медіа-імперію «The Walt Disney Company» мало хто знає.

  Вшановуючи пам’ять про цю видатну людину бібліотекар, разом з помічницями з 7 класу Пасічник Дашою і Лободою Дашою підготували бібліотечний урок і запросили учнів 3-го і 4-го класів  здійснити подорож “Країною Чудес” Волта Діснея.

  Діти познайомилися з цікавими фактами біографії видатного мультиплікатора, віртуально відвідали Діснейленд, розповіли, хто з героїв був улюбленцем їхніх батьків. А потім, були змагання між командами “Міккі Маус” і “Дональд Дак”. Учасники мали впізнати мультиплікаційних геоїв, скласти казковий пазл, відповісти на запитання, намалювати власного героя, назвати мультфільми, які побачили у відеоролику. Зі всіма випробуваннями команди впоралися дуже добре. Переможці та учасники були нагороджені Дипломами.

  Натхнення на створення своїх шедеврів Волт Дісней та його команда знаходили у книжках. Тож дуже доречною на заході стала книжкова виставка “Із книжки – на екран”. Бібліотекар запросила дітей теж зустрітися і продовжити знайомство з улюбленцями  на сторінках книг.

  А закінчився урок словами великого майстра: “Якщо ти можеш мріяти, то обов’язково зможеш і втілити свої мрії у життя” і що “успіх приходить тільки тоді, коли людина любить свою роботу”.

Мрійте  та втілюйте свої мрії у життя!

Фото

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by