“ВІД ДОНБАСУ ДО КАРПАТ…”

Культура

 

Щойно в живопис­ному куточку Західної  України – старовинному місті Буськ, що за 40 кілометрів від Львова -відбувся VII Міжнародний фестиваль вокального, хореографічного, цирко­вого мистецтва «Від сер­ця до серця – співоча пла­нета», в якому взяли участь наші учасники ди­тячої художньої само­діяльності Юля Загорулько (студія «Камертон» БНІТ локомотивного депо) та Каріна Васютіна (МБК «Сучасник» сел. Дробишеве).

На традиційний фес­тиваль були запрошені, як завжди, співаки-вокалісти, танцюристи, циркачі, а нинішнього року – і во­кально-інструментальні ансамблі. Журі, до скла­ду якого увійшли Влад Яма, Василь Бендес (Київ) та Світлана Заха­рова (Донецьк), таким чи­ном оцінили виступи учасниць із Красного Ли­ману:

Юля Загорулько -III місце (із 23 учасників цієї групи); Каріна Васют­іна отримала Диплом учасника фестивалю, і одна із небагатьох його учасників виступила у гала-концерті нарівні з переможцями.

Наші юні вокалістки мали змогу познайомити­ся і поспілкуватися з од­нолітками, талановитими дітьми з інших областей.

І хоча трішки шкодила погода (було прохолодно та лив дощ), відкритість, сердечність організа­торів із благодійного фонду сприяння розвит­ку творчості та мистец­тва «Вікторія» на чолі з головою фестивалю Сарімсаковим О.Б., зігріва­ли нас.

Особливе враження справила екскурсія по історичних пам’ятках За­хідної України. Відвідали замки «Срібної підкови» – Олеський, Підгірський та Золочевський, а та­кож Підгірський монас­тир та старовинний Львів з його чудовими старовинними споруда­ми, костьолами, музея­ми, церквами, театра­ми, фонтанами, різними іншими пам’ятками архі­тектури, виставками.

Учасники поїздки висловлюють    щиру вдячність спонсорам: міській організації пол­ітичної партії «Фронт змін», А.Л.Перебийносу – директору фермерського господарства «Время», О.В.Чугаю – директору фермерського господар­ства «Дар’я», а також творчим працівникам – І.В.Труш (БНІТ локомотив­ного депо), В.І.Вербицькій (МБК «Сучасник» сел.. Дробишеве), за розв’я­зання організаційних пи­тань поїздки – начальни­ку відділу культури і ту­ризму Л.П.Сичовій.

Організатори фести­валю гостинно запроси­ли переможницю Юлю Загорулько на Міжнарод­ний фестиваль «Діамант Карпат», який відбудеть­ся у січні 2011-го у Яремчі.

 

                                                                                                     Т.ДРОЗДОВА, керів­ник групи, директор

                                                                                                          ЦКД ім.  Горького.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by