Мистецтво живопису у 10 класі.

   Цього разу класна година у 10 класі пройшла нестандартно! Її темою було сучасне художнє мистецтво. Учні нашого класу із захопленням розповідали про відомих художників та ілюстраторів сучасності як з України, так і з усього світу. Усі поринули з головою у тему високого та прекрасного, кожний знайшов щось цікаве та відкрив для себе нові горизонти. Ми дізналися про велику кількість митців, про яких навіть і не чули, але ж вони справді заслуговують нашої уваги. Це і Владислав Єрко, і Марія Приймаченко, і Євгенія Гапчинська, і Павло Маков…

    Та вражені розмаїттям відомих шедеврів, ми також мали змогу побачити картини своїх однокласників, які виконані в різних техніках та з різним настроєм.

    А наприкінці класної години усі долучилися до створення спільного «шедевра» класу. Ми, у традиціях сучасного арт – мистецтва, виклали композицію з паперових метеликів і… у нас вийшла справжня лісова мавка!

    Нам дуже сподобалося знайомитися з світом пензлів та олівців, але, особливо, нам було цікаво ділитися своєю творчістю із однокласниками, дізнатися про світ їх захоплень . Це згуртовує та надихає!

   Сподіваємося, що ми започаткували нову традицію нашого класу!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by