День Валентина в гімназії. Репортаж.

  Свято романтики розпочалося зі взаємних посмішок, привітань та святкових подарунків – валентинок. А продовжилось різноманітними заходами, як класними, так і загальногімназійними.

  На великій перерві девятикласниці разом з вчителем трудового навчання Валентиною Євгеніївною Шепель організували творчу майстерню де проводили майстеркласи для всіх охочих з виготовлення святкових подарунків.

  Наступної перерви семикласниці заохочували і малих і дорослих до веселого танцювального флешмобу. 

Фотофакти

Репортажі із класів, що теж приєдналися до святкування:

Ігрова програма «Валентинки» у 3 класі

  14 лютого – найромантичніше свято! У всьому світі День святого Валентина відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками– вітальними листівками у формі сердечок. Дуже добре, коли у класі панують дружба, товариськість та любов. Ось і учні 3 класу намагались під час ігрової програми «Валентинки» довести, що вони дружні, веселі та спритні. Діти зацікавлено відповідали на запитання вікторини, грали в ігри: «Чарівні окуляри», «Хапай пару», «Відгадай ім’я», «Зрозумій мене без слів». Особливо зворушливим було написання побажання своєму однокласнику і отримання «валентинки» із «Чарівного капелюшка». 

Нам один без одного ніяк не можна!

Учні 6-а і 6-б класів вирішили позмагатися та з’ясувати, хто сильніший: хлопці чи дівчата. З цією метою були організовані різноманітні конкурси: інтелектуальні, творчі, на знання правил етикету, на швидкість та влучність.

І хоча у підсумку дівчата взяли верх, учасники змагань дійшли висновку, що обидві команди були сильними, хлопці та дівчата доповнюють один одного.

FotorCreated

Под знаком купидона

Все знают о существовании такого праздника, как День Святого Валентина, который сближает людей и их судьбы. В этот день каждый имеет возможность отправить праздничную «валентинку» близким людям, друзьям и коллегам, а девятиклассники сообща с восьмым классом решили провести интересное мероприятие на эту тему. Для этого они выбрали по несколько мальчиков и девочек из каждого класса и методом жеребьевки создали пары, которые в дальнейшем участвовали в различных конкурсах на креативность, смышленость и интеллект. Зрителей тоже не обошли стороной и предоставили им возможность поучаствовать в некоторых конкурсах. В конце мероприятия, благодаря жюри, были разделены номинации. А титул «Идеальная пара» получили – Ребров Максим и Савенко Александра. Поздравляем!

Фото

 

 

 

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by