Вчить англійську, любіть англійську…

   У рамках заходів, присвячених офіційному закриттю Року англійської мови в Україні, в Лиманському НВК «гімназія- ЗОШ І ступеня» з 23 по 27 січня пройшов Тиждень англійської мови. Метою проведення тижня були підвищення якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів, підвищення інтересу до вивчення англійської мови, розвиток загального світогляду, підвищення культурного рівня. Всі класи із задоволенням брали участь у предметному тижні. Головним принципом було залучити якомога більше учнів, незважаючи на рівень знань англійської мови.

   Розпочався тиждень з урочистої лінійки «Англійська мова- мова міжнародного спілкування», яку підготували і провели учні 7 класу. Фрагмент лялькового спектаклю «Мері Поппінс» англійської дитячої письменниці Памели Треверс показали всім присутнім учні 8 класу. Протягом тижня для учнів та батьків були представлені стіннівки «WeloveEnglish», виготовлені учнями 5-11 класів .

  Програма заходів була насичена та різноманітна. Учителями англійської мови Каменюк Т.І., Русановою Н.В. та Ковальовою І.В. були проведені наступні заходи: турнір знавців англійської мови для 7-8 класів “EnglishContest”, квест із країнознавства “Ourgame” (9 клас), віртуальна подорож до Лондона (6-ті класи), ігрове шоу «У зоопарку» (4 кл.), вікторина «Що я знаю про Великобританію?» (10 кл.), « Подорож у країну Знань. Пори року» (5 кл.).

   Заключним акордом було проведення пісенного конкурсу OurEurovision. Учні 5-11 класів представили своє трактування відомих англомовних хитів. І голосування пройшло як на справжньому Євробаченні- глядачі віддавали голоси за номер, який більш всього сподобався, крім номеру від свого класу. Переможним став виступ учнів 10 класу. Вітаємо!

Вчіть англійську, любіть англійську, бо « How many languages you know so many times you are a man».

Фотофакти 

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by