Класне життя восьмикласників

   Восьмикласники провели класну годину, на якій зачитали листи своїх ровесників із західної частини нашої країни. Нам написали учні 7 та 9 класів Літинської школи. Вони розповіли про своє шкільне життя. Ми вкотре переконались, що наша школа – найкраща: цікаво,весело й насичено проводимо дозвілля. У кожному листі нам бажали миру, тиші та спокою. От тільки одне шкода: на жодному з листів немає зворотної адреси, аби написати відповідь.

   Досить пізнавальною була класна година-віртуальна подорож «Потяг дружби», учасником якої були Соловйов Дмитро і його ровесники Лиманського району, відвідавши у січні міста Західної України. У ролі гіда Діма познайомив нас із визначними місцями нашої Батьківщини. Велике враження на нас справив музей ляльок, а сам Дмитро у захваті від Львівської філармонії.

    До Дня Соборності у будинку культури проводився захід, на який запросили учнів 8-9 класів. Ми були не тільки глядачами, але й активними учасниками.

   З цього ж приводу восьмикласники провели для учнів 5 класу інтелектуальні змагання, поділивши клас на команди. Пригадали приказки, прислівя, казки, пісні, а також символи України. Перемогла команда «Патріоти». Так тримати!!!

    Учні восьмого класу є активними відвідувачами міської бібліотеки. У січні з нами провели тренінг, під час якого ми вчилися стримувати емоції, слухати інших не перебиваючи. Година спілкування проминула як одна миттєвість.

    Ще одну класну годину ми провели в міській бібліотеці, на яку запросили психолога. Не секрет, що манери спілкування підлітків потребують «редагування». Тож, зважаючи на наше прохання, заздалегідь було домовлено з психологом щодо теми тренінгу. Ми грали в цікаві ігри, розігрували різні ситуації, обговорювали їх, наприкінці тренінгу всі учасники змайстрували квітку із 9 пелюсток, написавши найважливіші складові спілкування.

    Протягом тижня англійської мови між командами 7-8 класів було проведено турнір, під час якого перемогли учні 8 класу. Вітаємо!!! Також на лінійці восьмикласники показали невеличку лялькову виставу за твором А. Треверс “Мері Поппінс”.                                                        

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by