Місяць важких випробувань та важливих подій

   Січень виявився для 10 класу місяцем важких випробувань, судіть самі: нам першими довелося у новому 2017 році готувати загальногімназійну лінійку. Ми розповіли про Святки(Святі дні, Коляда— дванадцять днів після свята Різдва Христового до свята Богоявлення (Водохреща), про традиції та вірування нашого народу, пов’язані з цими днями, а Анжеліка Хандога проспівала для всіх чудову колядку.

   Чудовою новиною для нашого класу стала звістка про те, що збірка поезій «Слобожанської трійці» (Капшук Василь, Корягін Олександр, Мозгова Настя) «Слобода» посіла 2 місце у обласному етапі конкурсу учнівської творчості “Вітчизна – це не хтось і десь. Я – теж Вітчизна”! Бажаємо нашим однокласникам гідно представити нашу гімназію на Всеукраїнському рівні!

   І почалося…Обласний етап предметних олімпіад! Настя Петрик першою «викликала вогонь» на себе й вирушила на олімпіаду з української мови та літератури. У ході цього серйозного випробування (за 3 години треба було дати відповіді на 15 запитань, 2 з яких-твори!) Настя здобула 2 результат, але, на жаль, місця не отримала. Капшук Василь представляв школу на обласній олімпіаді з історії, але місця також не здобув. Але ми не опустили руки, готувалися далі, пам’ятаючи, що перемога приходить тільки до тих, хто вміє наполегливо працювати! Олімпіада із зарубіжної літератури, нарешті, принесла нам результат! Дякуючи праці Мозгової Насті та Пашкевич В.М.,нашого вчителя, маємо 2 результат! Вітаємо !!!

   Заключною у січні (але, сподіваємося, не останньою) стала перемога Петрик Насті на олімпіаді з російської мови – 3 місце! Вітаємо!!!

   Для цікавого дозвілля також знайшовся час. У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності
наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність
своїх земель. Згадали ми й про таку важливу подію, гортаючи сторінки презентації на класній годині 23 січня.

   А 30 січня відвідали тематичний захід “Герої Крут”, який відбувся у ЦКД ім. Горького. Захід розпочався з Гімну України та виступу заступника міського голови — Гамаюнової Ю.М.. Головні діючи особи історик, читець, юнак-студент провели екскурс в історію подій січня 1918 р. під Крутами. На екрані проектувалися відеослайди битви під Крутами та відеофільм про Героїв Крут. Наприкінці пам’ять про загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання. Захід пройшов під гаслами “Будьте патріотами” та “Любіть Україну”, про що повідомив сайт Лиман Рада у соціальних мережах:  https://www.facebook.com/profile.phpid=100001189785613&pnref=story

   Позашкільна діяльність, громадська робота – це також про нас!

   17 січня у Центральній міській бібліотеці для ініціативної групи проекту “Територия Є”, учасниками якого є Мозгова Настя та Корягін Сашко, проведено тренінг в рамках проекта Межнародної організації міграцій.

   А 29 січня у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей-сиріт у рамках проекту Міжнародної організації міграції “Стабілізація громад на Донбасі” при подтримці уряду Японії @IOMUkraine проведено благодійний десант “Серце, зігріте добром”, під час якого Сашко Корягін провів для вихованців центру майстер-клас “Оригамі” та розповів діткам легенду про дівчинку та тисячу паперових журавликів, про що повідомляється у Фейсбуці: https://www.facebook.com/maraxovec?pnref=story

   Як почався, так і завершився для нас січень чудовою новиною: ми перемогли у загальногімназійному заході «Євробачення»! За нас віддали свої голоси 35 учнів! Перемога була нелегкою, але ми відкрили для себе нові горизонти — по — перше, заспівали пісню англійською мовою; по — друге, Александрова Катя вперше зважилася заспівати разом із «віртуозами» Бурлачко Яною,Черкашиною Машею,Черненко Олександрою і Каракуц Катею; по-третє, вперше спробували себе як танцюристи Ісупов Антон та Безкишкий Влад. Це згуртувало нас та принесло багато хвилин сміху та гарного настрою!  

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by