Важливі речі

Цілі століття українці були роз’єднані, розділені між різними державами. Скільки часу й зусиль потрібно було Україні, аби стати незалежною і єдиною!
День соборності України — свято втілення мрії про єдність. Учні 9 класу присвятили класну годину саме цьому святу. Переглянувши презентацію, ми дізналися багато нового з історії цього свята, розкрили саме поняття соборності. Після цього було проведено інтелектуальну гру, розділившись на 3 команди школярі відповідали на різні питання з різних предметів: історії України, української мови, літератури, географії нашої Батьківщини. У кінці гри було визначено переможців, команда « Справжні українці» перемогла .
Вітаємо наших переможців! З Днем соборності України!

Чи знаєте ви щось про ядерну зброю? Саме таким питанням розпочалася класна година у 9 класі на тему « Світ без ядерних війн». Проблеми світу та його роззброєння, запобігання ядерній війні саме такі теми ми розглядали на уроці. Переглянувши презентацію, всі були здивованні становищем нашого світу у питанні ядерної війни. Також переглянувши відео, обговоривши у класі цю тему 9-класники зробили висновки.

Давайте жити дружньо і без війн, саме від нас залежить майбутнє нашої планети.

JfnXEYGHhj8

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by