Прес-центр 6-а повідомляє

Одна на всіх, як оберіг…

   Тиждень з 26. 01по 20.01 січня у нашому 6-а класі був присвячений Дню Соборності України. Ми всі чудово розуміємо що це дуже важливе свято для кожного українця. Офіційно це свято відзначається з 22 січня 1999 року. І про це нам нагадали наші однокласники Козлова Марія, Браженець Майя, Халабузар Олексій, Лобода Данило. Вони підготували цікаве відео та презентацію, а також конкурс на кращого знавця історії України. Переможцем став Яровий Владислав, який отримав грамоту та солодкий приз.

Єлизавета Колєсник, прес-секретар 6-А класу

   В пятницу 22.01.17 в 6-А классе прошло еще одно мероприятие, посвященное Дню Соборности Украины. У нас в гостях были работники Центральной детской библиотеки им. Т. Г. Шевченко. В программе мероприятия был просмотр видеофильма «Акт Злуки» и интересный рассказ о празднике. Наши ученики Дарья Горбаленко, Майя Браженец, Игнатенко Полина читали стихи про Украину, а потом была занимательная викторина под названием «Я люблю Украину». Здесь мы вспомнили и государственные праздники, и великих людей, и народные традиции. А в конце, передавая друг другу желтый и синий шар, называли города нашей страны.

Дарина Дегтярева, прес-секретарь 6-А класу

   У понеділок, 23 січня, 6- А під час виховної години вів серйозні розмови про здоровя. Підготували і провели цю розмову Колєсник Єлизавета, Кутя Аліна, Шейко Карина, Шаповалова Валерія. Захід був цікавим та інформативним. Згадали і про правильне харчування, і про шкідливі звички, подивилися відео, розгадали кросворд та загадки, а також провели фізкультхвилинку. Наше здоровя у наших руках!

Єлизавета Колєсник, прес-секретар 6-А класу

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by