Сторінками шкільного життя п’ятикласників

Самоврядування- в дії… Це показала робота Міністерств освіти, культури, екології та праці, спорту. За їх участю у листопаді – грудні було підготовано та проведено такі заходи : презентація до Дня пам’яті жертв Голодомору, вікторину до Дня української писемності та мови, кл. год. “Дивовижний світ рослин”, класну годину- тренінг ” Будемо толерантними”,

санбюлетень ” Що треба знатим про СНІД та ВІЛ”, відеожурнал “Незвичайні квіти”, КТС разом з психологом “Планета – ” Наш клас” “, спортивний вісник “Що ми знаємо про теніс”. Міністерство освіти організувало експрес – допомогу у навчанні учням, які пропустили теми, погано розібралися в матеріалі, мають труднощі у розв’язанні задач тощо.

Активну участь взяли учні 5 класу у тижні біології. Вони представили чимало фотографій на фотовиставку ” Наші домашні улюбленці” та ” Природа – очима юних фотографів”. Було проведено інтелектуальну гру “ Що? Де? Коли? “ Запекла боротьба відбувалася між командами ”Кока – кола”, “ Галактика”, “Спорт – розумники” : бліц – питання, відео – питання… Команди не поступалися одна одній, але з різницею в 1 бал перемогла команда“ Галактика”( капітан Чумаченко Богдан).

Чумаченко Богдан та Фісун Артем написали листа невідомому другу та отримали відповіді від дітей з Вінницької області з привітаннями до Дня Святого Миколая та солодким гостинцем.

Наші футболісти Головко Сергій, Рябченко Кирило та Слободянюк Олег у складі міської дитячої футбольної команди перемогли у змаганнях, що відбулися у м. Бахмут.

Фісун Артем став призером міського етапу конкурсу ім. П. Яцика та був запрошений до участі в обласному етапі, де теж став призером.

Кононенко Валерія була учасником концертної святкової програми до Дня Святого Миколая для вихованців місцевого притулку.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by