Жовтень у 6-А

Стильний гімназист

Перша класна година в 6-а класі була присвячена темі «Шкільна форма – це стиль гімназиста». Учні дізналися про шкільну про історію та традиції шкільного одягу в нашій країні та в інших країнах світу, обговорювали зразки моделей, висловлювали власне ставлення до проблеми існування або відсутності шкільної форми у навчальному закладі. В кінці дійшли загального висновку – що форма дисциплінує та є невідмінною складовою іміджу учня гімназії. Підготували класний час Лобода Дініїл, Браженець Майя та Халабузар Олексій.

Ми і природа

Осінь – чудова пора року, яка спонукає до спілкування з природою. Відвідування осіннього лісу, збирання грибів – все це складові осінньої пори. Темі взаємин людини і природи була присвячена виховна година, яку підготували представники міністерства освіти класу Сологуб Єгор і Акімов Андрій.  Шестикласники відповідали на питання вікторини, розгадували кросворди, отримали інформацію про їстивні та неїстівні гриби та ягоди.

1476796188977

 Легенди українського футболу

Україна зростила немало видатних спортсменів. Знайомство шестикласників з ними відбувається завдяки виховним годинам, які готує міністерство спорту класу. Головним героєм цього разу став легендарний футболіст київського «Динамо» Олег Блохін. Іванисенко Микола, Яровий Владислав, Мевх Максим, Голощапов Данило підготували цікаву інформацію про Олега Блохіна та запропонували для перегляду відеофільм, присвяченій спортивній кар’єрі легенди українського футболу.

1477478635973

Ми граємо в теніс

Міністерство спорту класу провело тенісний турнір, у якому взяло участь 16 учнів. У запеклій боротьбі, яка тривала три дні, було виявлено найсильніших тенісистів класу. Першість здобули: Акімов Андрій (1 місце), Бобрусь Сергій (2 місце), Сологуб Єгор (3 місце).

 Козацькому роду нема переводу

Головною подією жовтня в 6-А стало святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва. У цей день дівчата класу приготували для хлопців конкурсну програму, для участі в якій хлопці поділилися на козацькі курені. Випробування для козаків – шостикласників були різноманітні: інтелектуальна вікторина, іспит на силу та спритність, веселі козацькі байки, естафета «Козацьке вбрання» та інше. У запеклій боротьбі переможцями стали Резніков Михайло, Яровий Владислав, Майоров Олександр, Горюшин Віктор, Сологуб Єгор. Саме їхній курінь виявився найорганізованішим та найспритнішим. А по закінченні свята хлопці отримали подарунок – торт із сюрпризами, який дівчата зробили власноруч.

Дівчата 6-А впевнені, що їхні хлопці найкращі!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by