Вболіваймо за учасників акції “Мій Шевченко”

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка проводить III Всеукраїнську дитячу мистецьку акцію «Мій Шевченко», до якої долучилися учні нашої гімназії у чотирьох номінаціях:

1. З роботою Мартюшової Богдани, учениці 9-Б класу (Відео (читання творів Тараса Шевченка напам’ять) можна познайомитися за адресою: http://vk.com/video274110936_456239019

2. Ілюстрації до творів Тараса Шевченка виконала Поліна Горюшко, учениця 9-А класу.

3. Рукописну книгу з авторськими ілюстраціями виготовили учні 9-Б класу Капшук Василь, який написав власну поему «Слава Тарасова» та Мозгова Анастасія, яка виготовила та декорувала книгу. Книга має 12 сторінок, поєднаних саморобним переплетенням та оздоблена різними техніками.

4. Фотокнигу (книга з авторськими фото та авторськими коментарями рідною та англійською мовами до них про заповідник «Крейдяна флора», що знаходиться біля села Закітне виготовила Петрик Анастасія, учениця 9-Б класу. Книга скріплена саморобним переплетенням та оформлена у вигляді скрапбукінгу, містить цікавий матеріал дослідницького характеру про рідне село, де дівчинка народилася.

Бажаємо нашим учням перемоги, вболіваймо!!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by