Пізнавальні змагання восьмикласників

Учні нашого класу дуже полюбляють змагатися і не тільки між собою, а й з іншими класами. Так за березень місяць ми “зхрестили шаблі” з семикласнмиками та учнями 9-а класу.

7 Vs 8

Наше змагання присвятили Дню рідної мови.

Ми – величний народ, який має право на життя на своїй землі, на свою мову та культуру. Не стане мови – не стане й національності. 21 лютого світ відзначив Міжнародний день рідної мови. Ця дата запропонована ЮНЕСКО в 1999 році, щоб нагадувати про право на збереження і розвиток усіх мов на землі, і сприймається як день захисту мов, які опинилися перед загрозою утисків, переслідування або й знищення. Ми – восьмикласники підготували класну годину на цю тему, під час якої розповіли своїм однокласникам цікаву інформацію про цей день та запропонували переглянути відео. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Тому ми закликаємо шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу. Зберегти її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

Учасники змагання, відповідаючи на запитання, продемонстрували знання рідної мови, приказок і прислів’їв, змагалися в швикості вимови скоромовок. Добре попрацювавши і згадавши всі вислови і афоризми, настав час вирішального конкурсу капітанів. І з рахунком 22:19 перемогу одержали семикласники. Вітаємо!

Захід між 7 та 8 класом «Еврика»

Всім відомий Архімед у свій час розвязав складну задачу, вирішивши її, він вигукнув: «Еврика!». Це означало «знайшов». Наші школярі також знайшли відповіді на складні запитання.  Логічні та цікаві питання були задані кожній команді. На цей раз перемога була за нами! Радіємо перемозі!

Брейн-ринг між 8 та 9-а класом

18 березня був проведений брейн-ринг між 8 та 9-а класом. Загадки, задачі, питання на логіку були задані кожній команді. Суперники грали чесно і не відставали один від одного. Після закінчення брейн-рингу було підраховано бали. Результат гри — нічия. Всі – молодці!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by