Незабутні враження від канікул

Так, весняні канікули були короткими, але наповненими враженнями. Ми, учні 9-Б та 10 класів відвідали одразу два міста – Київ та Львів .

Київ привітав нас захопливою пішою екскурсією по найвідомішим місцям: Майдан Незалежності, Андріївський узвіз, Поділ , Хрещатик. Також ми побували в океанаріумі, де побачили велику кількість екзотичних риб. Нам пощастило стати глядачами гала-концерту студентів Київського університету культури ім.Б.Грінченка, який відбувався у холі музею Т.Шевченка. Студентами 1-4 курсів були представлені різні стилі хореографії: від балету до джаз-фанку. Музей води розповів нам про цінність водних ресурсів на нашій планеті. Справжня удача посміхнулась нам, коли ми стали свідками зйомки телепередачі « Караоке на Майдані» з Ігорем Кондратюком.

Стародавній Львів занурив нас у вирій своєї багаторічної історії. Унікальні замки Галичини : Олеський, Підгорецький та Золочівський – перенесли нас у часи Речі Посполитої. А у самому Львові, ми відвідали більш сучасний, але не менш вражаючий замок Потоцького із його романтичною історією справжніх закоханих .

Як відомо, Львів – місто кави і шоколаду, тому ми побачили як добувають каву із копальні і навіть смакували горнятко. Завітали і у Шоколадну майстерню, де змогли на власні очі побачити, як саме виготовляють шоколад. Не менш популярними у Львові є аптеки, тому, ми просто не змогли не завітати до старовинного музею – аптеки «Під синьою пляшкою». Нас вразив Львівський будинок вчених , що колись був приміщенням казино, саме там знімали легендарний фільм «Д’артаньян і три мушкетери» ( резиденція Кардинала ).

І на останок ми отримали яскраві та незабутні враження відвідавши Львівську оперу, потрапивши на прем’єру «Наталки Полтавки».

Можна ще довго розповідати про наші враження, але ми точно впевнені, що ця подорож запам’ятається на все життя.

Фоторепортаж

Добавить комментарий

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by